Muhammed bozdağ

  • Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan Muhammed bozdağ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,553 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Muhammed bozdağ
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mehmetd
M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
   
    Trabzon - Akçaabat’ta 1967 yılında doğdu. Kastamonu - İnebolu Lisesini birincilikle bitirdi. Şeref Öğrencilerinden olduğu ÖDTÜ Kamu yönetimi Bölümün’den 1990 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans tezini ”TBMM’nin Verimliliği” üzerine tamamladı. Doktorası siyaset bilimi alanında gerçekleştirdi.
     Muhtelif zamanlarda ABD,Almanya, Bosna Hersek ve Hırvatistan’da çeşitli çalışmalara katıldı. Kurucuları arasında yer aldığı Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı’nın , 1999-2001 yıllarında başkanlığı yaptı. 1992 yılından itibaren yasama uzmanı olarak çalıştığı TBMM’de halen yöneticilik yapıyor.
      Yazıları lise yıllarından itibaren çeşitli dergilerde yayınlandı. Bir dönem, köşe yazarlığı yaptı.”Düşünce Mühendisliği,Yüksek Yetenek,Tele-terapi,Yüksek Ahlâk,Kişisel Değişim,İstemenin Esrarı” gibi isimler altıda seri radyo konuşmaları yaptı. TRT’de ” sonsuzluk Yolcusu” isimli programı hazırlayıp sundu.
       Doktora tezi”AİHM Yolunda Parti kapatma:Laiklik,Bölücülük Sorunu” adıyla yayınlandı. Düşün ve Başar, Ruhsal Zeka, İstemenin Esrarı, Sonsuzluk Yolculuğu ”
adında yüzbinler satan kitapların yazarıdır.
       1995-2002 yılları arasında ” Hızlı ve Etkin Öğrenme ” ” Güzel ve etkili İletişim ” seminerleri düzenledi. Yurt içinde ve dışında ”Sonsuzluk Yolcusu ,Ruhsal Zeka ” gibi isimler altında konferans veriyor.
        Ayrıca ” yetenek.com” adlı web sitesi aracılığıyla da okuyucularına ulaşıyor.
 
Üst