Mizah Duygunuz Ne Alemde?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Mizah Duygunuz Ne Alemde? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,031 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Mizah Duygunuz Ne Alemde?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elizya
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Belki çok, belki az gülüyor, belki de sizi hiçbir şeyin sizi güldürememesinden yakınıyorsunuz. Dünya bu günlerde eğlenceli bir yer sayılmaz. O yüzden şöyle içten gelerek gülmek her zamankinden biraz daha zor. Mizah duygusu en kötü zamanlarda bile dünyaya, hayata, kendimize küsmemek için sarıldığımız can simitlerinden biri. Bu yüzden itinayla diri tutulması ve kıvamında tüketilmesi lazım geliyor. Bu test mizah duygunuzun hal-i pür melalini gözler önüne sermeyi vaad ediyor

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
abartılı ;D gülmeyide, gülen insanlarıda çok seviyorum :kahkaha

K

karagün

***Kıvamında
Mizah duygunuz tam kıvamında. Orijinal espriler, şakalarla kendi hayatınızı olduğu kadar etrafınızdaki insanların günlerini de şenlendiriyorsunuz. Biliyorsunuz, mizah duygusu ile zeka arasında gayet seviyeli bir ilişki var. Bu ilişkinin seviyesini ise niyetler belirliyor. Bu yüzden her zeki insan mizah ganimetinden yararlanamıyor, ne var ki her iyi niyetli insan da kıvamında bir mizah duygusuna sahip olamıyor. Sizin durumunuzda ise zeka, mizah ve iyi niyet mükemmel bir sacayak oluşturmuşlar. Sallansanız da düşmeyeceğiniz bir dengede taşıyorlar sizi. Mizah duygunuz size, siz de dostlarınıza bir armağansınız. Söyleyin, kıymetinizi bilsinler...***

Teste sonuç  "Kıvamında" çıktı...
Evet şakayı iyi ayaylamak ve dozunda bırakmak  kırıcı olmamak gerekiyor .
Sanırım çıkan sonuç bana uydu (gibi) : )

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Değişken ::)

Mizah duygunuz değişken bir yapıda. Sürprizi bol biri olduğunuz kesin. Sizden hiç beklenmeyen espriler yapabiliyor, güleceğiniz hesabıyla anlatılan bir hikaye karşısında ise somurtabiliyorsunuz. Bu değişken mizah yapısı, zarif telafi mekanizmaları da geliştirmenizi sağlamış. Aslına bakılırsa ihtiyaç duyduğunuzda yanı başınızda beliriverdiği için mizah duygusundan mahrum kaldığınız zamanları anlamıyorsunuz bile. En olmadık zamanlarda gülme ve güldürme yeteneğiniz de mizah duygunuzun değişken ve heyecan verici yapısından kaynaklanıyor. E bundan iyisi Şam’da kayısı... Keyfini çıkarın....  ( bende öyle yapıyorum)  8)

K

karagün

Su Perisi : )
Harika bir  paylaşım oldu gerçekten  teşekkürler : )
Bugün canım bir hayli sıkkındı test iyi geldi şu an gülme krizine girdim diyebilirim..

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Kıvamında
Mizah duygunuz tam kıvamında. Orijinal espriler, şakalarla kendi hayatınızı olduğu kadar etrafınızdaki insanların günlerini de şenlendiriyorsunuz. Biliyorsunuz, mizah duygusu ile zeka arasında gayet seviyeli bir ilişki var. Bu ilişkinin seviyesini ise niyetler belirliyor. Bu yüzden her zeki insan mizah ganimetinden yararlanamıyor, ne var ki her iyi niyetli insan da kıvamında bir mizah duygusuna sahip olamıyor. Sizin durumunuzda ise zeka, mizah ve iyi niyet mükemmel bir sacayak oluşturmuşlar. Sallansanız da düşmeyeceğiniz bir dengede taşıyorlar sizi. Mizah duygunuz size, siz de dostlarınıza bir armağansınız. Söyleyin, kıymetinizi bilsinler...

ohh benimki tam kıvamında valla :) iafademdende belli

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bu konuyu açarken sizi tam kıvamına getirmekdi niyetim  8)
Baktım streslisiniz şu üç günlük dünyada kafaya şapkadan başka bir eşy takma ::)

M

mert.efe.58

Kullanıcı
27 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
KAÇAK çıktı benimkisi..:) Yerine göre demek ki...

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Kaçak
Mizah duygunuz kaçak güreşiyor. İyi zamanlarınızda yanınızda beliriveriyor, ama ona ihtiyacınız olduğunda ortadan kayboluyor. Suratınız bir düştü mü toplayabilene aşk olsun. Herkesinki neyse de sizin kötü zamanlarınız iyiden iyiye karartıyor dünyayı, hem yalnızca sizin için değil, yakınlarınız için de... Kendinizi biraz zorlasanız, “ciddiyet” halini bu kadar ciddiye almasanız mizah duygunuz da kolayca kaybolamayacak ortadan. Siz de grinin en hafif tonlarından siyaha bu kadar keskin dalışlar yapmayacaksınız. Ha gayret, hiç zor değil. Sinirlerinize hakim olup, dünyaya biraz sırıtarak bakmak yetecek...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
karagün' Alıntı:
***Kıvamında
Mizah duygunuz tam kıvamında. Orijinal espriler, şakalarla kendi hayatınızı olduğu kadar etrafınızdaki insanların günlerini de şenlendiriyorsunuz. Biliyorsunuz, mizah duygusu ile zeka arasında gayet seviyeli bir ilişki var. Bu ilişkinin seviyesini ise niyetler belirliyor. Bu yüzden her zeki insan mizah ganimetinden yararlanamıyor, ne var ki her iyi niyetli insan da kıvamında bir mizah duygusuna sahip olamıyor. Sizin durumunuzda ise zeka, mizah ve iyi niyet mükemmel bir sacayak oluşturmuşlar. Sallansanız da düşmeyeceğiniz bir dengede taşıyorlar sizi. Mizah duygunuz size, siz de dostlarınıza bir armağansınız. Söyleyin, kıymetinizi bilsinler...***

Teste sonuç  "Kıvamında" çıktı...
Evet şakayı iyi ayaylamak ve dozunda bırakmak  kırıcı olmamak gerekiyor .
Sanırım çıkan sonuç bana uydu (gibi) : )
Benim de böyle çıktı. Fakat aslında çok iyi ayarlayanlardan değilim, biraz patavatsızlık var galiba! Düşündüğüm bişey varsa şakayla karışık söylerim. Bilmiyorum bu konuya uygun mu ama..