Minibüsten Aşağı Tükürmek

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Minibüsten Aşağı Tükürmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,762 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Minibüsten Aşağı Tükürmek
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seca
S

senarist081

Barbaros bulvarında olmuş bir olay...

Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi.
Hemen koştuk, yardım edelim diye.

Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani.

Ama bir tuhaflık var. Çünkü o hallerine rağmen, gözlerinden yaşlar gelecek şekilde gülüyorlar.

Biz ne yapacağımızı şaşırdık.

'Ne oldu?' diye sorduk.Bir iki tanesi, güçlükle
'Şoför, şoför...'

diyebiliyor ama yine gülmeye başlıyorlar. Bu sarsıcı manzaranın aslını öğrenebilmek için 2-3 dakika geçmesi gerekti.

Meğer şoför, tükürürken minibüsten düşmüş.Hani, bizim şoförlere özgü, giderken kapıyı açıp dışarı tükürme hareketi vardir ya.

Baba, dengeyi tutturamamış, tükürükle beraber, gümbürt aşagı düşmüş.Minibüs de kontrolden çıkıp direğe bindirmiş.."

http://www.mizahdelisi.com/komikyazi.htm adlı siteden alınmıştır.

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
koptum yaaa teşekkür ederim  ;D ;D ;D

S

senarist081

Ben teşekkür ederim,ben de koptum senin gibi...Sakaryalıyız sanırım,komşuyuz desene,aramızda iki saat var yok..

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
gülerim ağlanacak halime derlerler ya allahım ya  :D

G

GÜLBANU

Kullanıcı
5 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
ya çok güzel bizimle paylaştığın için emeğine sağlık :) ;D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
  :)
Bunu daha önce okumuştum yanlış hatırlamıyorsam.. Gerçekten inanılmazız!!

C

cnslmst

beni bu halimle gülme krizine soktun ya Allah ne muradın varsa versin hemşerim... teşekkürler...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
:)

daha önce de okumustumm ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Daha önce okumuş olanlar için not: Bilindik bir hikayedir.

Ben gülemedim buna:( Oldumolası yerlere tükürenleri sevemedim, bunda da gülünecek bir şey gerçekten bulamadım, özür dilerim:(

Z

zamansizyagmur01

Kullanıcı
14 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
evet böyle komik acılar da oluyor ;D ;D

H

hayal_12

Yere tükürmenin iğrençliğini mi tartışsak; bu iğrençliği daha da katmerleştiren şoförün yaptığını mı tartışsak; yoksa bu yapılanlara gülen yolcuları mı tartışsak, ne dersiniz?? Zynep'e katılıyorum; her ne kadar şekil olarak komik görünse de, gülemiyorum...