Mesleklere göre aşk ilanları

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Mesleklere göre aşk ilanları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,221 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Mesleklere göre aşk ilanları
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeker Prenses
S

senarist081

Ayakkabıcı: ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Terzi: beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

Müzisyen: kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni, ister cızbız..

Minibüsçü: stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat:itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor: öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dün akşam beynime ulaşan sinyale göre, sana aşığım ve seviyorum.Bir dahası konuşmamıza kadar hoşçakal

Çiftçi: buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci: sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard: seni çok pis döverim,benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

A

ayben

Çiftçi: buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

:-[

Çiftçi ama Çiftçi görünümünde bir şair galiba kendisi ::)

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni, ister cızbız..

:) :)

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

:D :D

S

sterious

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
hepsi çok güzel de  :D burda muhasebeci yok varsa onuda ekleyin

S

sterious

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
konunun üstadı sensin sen söyle...

K

kamuran

Düşünüyorum da mesleğimdekileri beceriksiz bulmaya başladım... :(
Neyse ben yaratıcı olayım bari  ::) ;D

S

sterious

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
senarist noldu bizim muhasebeci ye göre aşk ilanı bekliyorum sana zahmet...

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Ayben' Alıntı:

:-[

Çiftçi ama Çiftçi görünümünde bir şair galiba kendisi ::)