MERAK EDİYORUM

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan MERAK EDİYORUM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,894 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı MERAK EDİYORUM
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
bence konu açma kotası uygulansın mesela her gün 10 konu açılabilsin
insanlar bunun üzerinde tartışsın fikirlerini yazsın
ama açılacak konular moderatörler tarafından seçilsin,süzgeçten geçirilsin
forumun kalitesi artar...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kabeka' Alıntı:
bence konu açma kotası uygulansın mesela her gün 10 konu açılabilsin
insanlar bunun üzerinde tartışsın fikirlerini yazsın
ama açılacak konular moderatörler tarafından seçilsin,süzgeçten geçirilsin
forumun kalitesi artar...
Ah işte benim düşüncem hep bu yöndedir. Ancak bu da "kişisel özgürlükleri" kısıtlama gibi bir hata olabilir.
Yalnız sırası gelmişken ben bu konuda bazen atlanan bir Site Kuralını paylaşayım hemen.
KG'de, gün içerisinde aynı kategoriye 2'den fazla başlık açmak zaten yasaktır.
Konu ettiğimiz bu düşünce nedeniyle.

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
"Ancak bu da "kişisel özgürlükleri" kısıtlama " bence kimsenin bir şeyini kısıtlanmış olmaz.o zaman ben saçma sapan 191278490 konu açayım..bence şuan öğrenme özgürlüğümüz kısıtlanıyor
mesela ben açılan 8213489 konuyu görünce daralıyorum içlerinden 8213481 tanesi gereksiz oluyor.keyfim kaçıyor.teker teker hepsine bakıp zaman kaybedeceğime direk sayfayı kapatıyorum rahatlıyorum
bence düşüncemizde haklıyız.
forum için gerekli olan bir şey bu

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dediğiniz yapıldığı siteler olduğunu biliyorum, yani sonsuz konu açma özgürlüğü olan siteler ve gerçekten insanı bunaltıyor, çok haklısınız. Ancak kendi politikalarıdır, elbette bize pek söz düşmez:)
Ancak bu konuda bir adım önde olduğumuzu söyleyebilirim.
Çünkü sürekli "yeni kategori isteği" alıyoruz, biz buna karşın, bazı başlıklarımızı, çok vakit aldığından ve asıl misyonumuzdan uzaklaştırdığı gerekçesiyle kapattık bile farkındaysanız.

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
takip ettiğim bir 2 konu var onlarlar kapalı değil diğerlerine pek dikkat etmiyorum kapandıysa haberim yok:)
şuan edebiyat bölümünde düzenleme,temizleme,arındırma:D çalışmaları var herhalde
şimdiye kadar girmedim oraya
düzenlendikten sonra bir göz atarım
hayırlı forumlar  :)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
sizede teşekkürler Zynep  :)
buraya bir şeyler katkı yapmak için uğraştığınız için

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sevgili Zeynep..

ben forumdaki coğu konuları okumusumdur ve yorumları da okurum mutlka..önemlidir benim için...fakat genellikle sadece teşekkür ile yetiniyorum, nedeni bilinmez :) o anki duruma bağlı tabi, canım isterse :) uzun yazılaara gelince, genelde es geçiriliyo ama hanii mutlaka okuyun cok güsel yazan bi desteği var ise okuyorummm :) bu konuyu acman iyi oldu Zeynep..benim düşncelerim ve yaptıklarım bunlar... ::)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu konuda dürüstçe ve içten fikirlerini yazan her arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum bir kez daha.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Merak iyi bir şey değil.
Helede söz konusu kişisel tercihler ise