matematik bölümünde kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım...

• Konbuyu başlatan ugur1905
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde ugur1905 tarafından oluşturulan matematik bölümünde kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,722 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı matematik bölümünde kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım...
Konbuyu başlatan ugur1905
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
U

ugur1905

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
ben bu sene mat bölümünü kazandım.kendimi geliştirmek için ne yapmam gerekir.öğretmenlik düşünmüyorum.başka nerelerde çalışabilirim.başka yerde çalışma şansım nedir.yardımlarınızı bekliyorum...

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
gerçekten hiçbir fikrim yok :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ugur1905' Alıntı:
ben bu sene mat bölümünü kazandım.kendimi geliştirmek için ne yapmam gerekir.öğretmenlik düşünmüyorum.başka nerelerde çalışabilirim.başka yerde çalışma şansım nedir.yardımlarınızı bekliyorum...
Öncelikle kendinizi geliştirmek için yapmanız gerekeni zaten yapmaya başlamışsınız, Sitemize üye olmuşsunuz. Bu çatı altında paylaşımları takip etmeniz halinde yaşamınızda pek çok olumlu değişiklik oldacağını farkedebilirsiniz. Yine Sitemizde paylaşaılan ve tanıtılan Kişisel Gelişim kitapları yol gösterici olacaktır kuşkusuz.
Matematik Bölümü'nü kazandığınız için tebrik ederim. Bizlere sormanızdan yola çıkarak; sanırım tesadüfen ve pek araştırma yapmadan puan sistemi ile bu bölüme girmeye hak kazandınız?
Açıkcası çevremde bu bölümden mezun kişiler genellikle öğretmenliği tercih etmiş durumdalar, ancak bu bölüm mezunu işadamı olan yakınlarımda var, ve hesap yetenekleri çok iyi olduğu için bu bölüm kendilerine bir artı kazandırmış durumda.
Aynı şekilde bu bölümden mezun muhasebeci tanıdıklarımda var.
Öğretmenlik istenmiyorsanız, 4 senelik eğitim sürecinde, daha olgunlaşacak, bölümünüzü tanıyacak ve neleri yapabileceğinize elbette kendiniz karar verebileceksiniz.
Size başarılar dilerim.

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
üst düzey yönetici olarak çalışabiliyorlar sanırım. özellikle bankalarda ve finan sektöründe yönetici olarak çalışabilirsin. ama fikrimi sorarsan öğretmenlik tercih ederdim. çünkü bilgi paylaşıldıkça büyür. ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
mavidünya' Alıntı:
üst düzey yönetici olarak çalışabiliyorlar sanırım. özellikle bankalarda ve finan sektöründe yönetici olarak çalışabilirsin. ama fikrimi sorarsan öğretmenlik tercih ederdim. çünkü bilgi paylaşıldıkça büyür. ;)
Bilgi paylaşımı sadece öğretmenler aracılığı ile mi olur mavidünya?