KÜTÜPHANE GÖREVLİSİ

• Konbuyu başlatan sude19811981
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde sude19811981 tarafından oluşturulan KÜTÜPHANE GÖREVLİSİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,344 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı KÜTÜPHANE GÖREVLİSİ
Konbuyu başlatan sude19811981
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lamana
S

sude19811981

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
KİTAPLAR ÇOK BÜYÜK İLGİ ALANIM.ÇÜNKÜ BEN BİR KÜTÜPHANE GÖREVLİSİYİM.VE İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM.YALNIZ İŞLERİMİN YOĞUNLUĞUNDAN BU ARA KİTAP OKUYAMAMAK BENİ ÇOK ÜZÜYOR.ELİMDE FRİDA DİYE BİR KİTAP VAR.FAKAT HALA TAM OLARAK BAŞLAYAMADIM.İNŞALLAH OKUMAYI DAHA ÇOK HIZLANDIRICAM.KÜTÜPHANE ÇOK YOĞUN...  ;)

A

ayben

Acaba tavsiye ettiğiniz kitap hakkında daha fazla bilgi verseniz daha iyi olmaz mı ::)

S

sude19811981

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
KİTABI BENDE KÜTÜPHANEDEN OKUYANLARIN TAVSİYESİ ÜZERİNE ALDIM.HENÜZ TAM BAŞLAMADIĞIM İÇİN BAHSETMEMİŞTİM.FRİDA ADLI BİR BAYANIN GERÇEK PORTRESİNDEN VE AYNI ERKEĞE AŞIK İKİ KIZKARDEŞİ ANLATIYOR.OKUDUĞUMDA EMİN OLUN DAHA İYİ TAVSİYE EDİCEM.YAZARI:BARBARA MUJİCA

S

sude19811981

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
EVET KÜTÜPHANE ARTIK KAPANIYOR.BEN EVİME GİDEYİM ARTIK.VE BUGÜN BU KİTABA BİR AN ÖNCE BAŞLAYAYIM.İYİ AKŞAMLAR

L

lamana

Kullanıcı
26 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
başkent
sayın sude.. itiraf etmeliyimki mesleğine çok imrendim lakin kitaplar benimde vazgeçemedim bir ilgi alanı...rica etsem mesleğin hakkında braz bilgilendrrmsn beni? mesela ben suan psikoloji bölümünün hazırlık sınıfındayım part time bir iş olarak yapabilirmiyim bu mesleği? ücret şart diil sadece kitaplara daha yakın olabilmek için..biraz konu dışına çıktım özür dilerim..teşekkürler