Kurşunkalem gibiyiz!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Kurşunkalem gibiyiz! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,355 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Kurşunkalem gibiyiz!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan darjmam
B

burtay

Kullanıcı
14 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ben oldum olası kurşun kalemle yazmayı çok sevmişimdir.hatalarımı silebileceğim bir yazı aracı.ama elbet silinmiyor ardında iz bırakıyor.belkide hata yapmaktan korkum öyle büyükki ...güzeldi paylaşımın için teşekkürler.

D

dyenice

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
bi tane de ben eklemek isterim:
Kurşun kalem gibiyiz,Beyaz kağıtları karalayan... yani hayatımızı ve dünyamızı karalıyoruz.
teşekkürler çok beğendim.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çok güzell bi yazı..teşekkürler..

M

mimoza

Kullanıcı
21 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hiç aklıma gelmezdi ama hafızamda artık kurşun kalem misali bi izi olacak teşekürler...

C

cansın

Kullanıcı
17 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Kurşunkalem gibiyiz, birisinin elimizden tutmasına izin verirsek çok şey yapabiliriz...
           ne kadar doğru ya...gerçekten olağanüstü bir yazı.Acaba benzetilmeye kalksak ne kadar daha şey çıkar...

S

selda

kurşun kalem gibiyiz;içimize hangi renk yüklenmişse,onu verebiliriz,onu işleriz sayfalara,yaşamımıza...birkaç renk verebilen kurşun kalem görmedim daha ama içinde birçok renk barındırabilen insan var.Bence biz kurşun kalemin gelişmiş türlerindeniz. :)

B

Bülent

Çok iyi!
www.kendinigelistir.com bahçesinden her geçişimde çeşit çeşit meyve topluyorum.
Ve daha iyisi de; meyveler eksilmiyor...

mustafaa

mustafaa

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
yorumladan birinde evrene baktığımızda herşeyden bizde bi parça var demiş herhalde olcak çünkü dünyada bulunan bütün elementler insan vücüdunda mevcut

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
benimde özellikle kendi başıma ürettiğim konularda aracım kursun kalemden olmuştur.bilmiyorum belkide geri dönüp telafi etmesi diğerlerine göre daha mümkün olduğu için ... Bu acıdan bakınca kurşun kalem daha bir başka boyut kazandı gözümde  :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Cσ∂єx' Alıntı:
*Kurşunkalem gibiyiz, her fırsatta izimizi bırakabiliriz. Yaşamda var oluş nedenimiz budur, izimizi bırakmak. Belki küçük bir yolda, belki birlikte olduğumuz insanlarda, belki yetiştirdiğimiz insanlarda, ama kesinlikle arkamızda iz bırakmaya çabalamalıyız.
Ne kadar güzel bir konu,en çok eklediğim cümleye yakın buldum kendimi..
Teşekkürler paylaşım için  :)