KÖR NOKTANIZ

• Konbuyu başlatan Paradoks
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde Paradoks tarafından oluşturulan KÖR NOKTANIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,807 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı KÖR NOKTANIZ
Konbuyu başlatan Paradoks
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan palastan
P

Paradoks

Kör Noktanızı Test Edin!

Sag gozunuzu elinizle kapatin ve siyah yildiza bakarak monitore yavas yavas yaklasin, kor noktaniza geldiginde kirmizi yildiz kaybolacak...

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
benim kör noktam yokk...3 kez denedim kırmızı yıldız hala yerinde  :-\

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
bana etki etmedeii yıldızlar bozuk falan değil demi :D teşekkürler bi kez daha deneyim

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
..sanırım bnm de kör noktam yok..ee noolcak şimdi..:D  :-\

:(

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
bugün gene denedim kör noktam yok benim emin oldum :D

Ş

şanser

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
:eek:kör noktasını bulamıyanlara taktik

göz bebeğinizi monitöre temas edecek kadar yapıştırın

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
benm hertürlü kırmızı noktayı görüyorumm.. ???

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
evet kırmızı yıldız geride kalıo dikkat siyahta odaklanıo ama bayagı bi yaklaşmak gerek :eek:

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
BIRAKIN MÖNİTÖRÜ NERDEYSE SITENIN İÇİNE KADAR GIRECEKTIM AMA YOK KIRMIZI HALA YERINDE DURUYRR  YOK BENIM KÖRR NOKTAMM ALLAHIM YA :mad:

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
Birlikteliktir, Acabalar Ormanı

ACABA! ... Hayatım boyunca hep aynı şeylerimi yapıyorum. Kısır döngümü yaşıyorum. Veya her “DEĞİŞİM KAPILARIM” açıldığında bulunduğum nokta ve “GEÇMİŞİMLE GELECEĞİM” arasında ki noktanın birleştiği yer hep aynı nokta mı? ? ? ? ? ? ? ?

...Noktalar.... Noktalar.... Noktalar....

Ve noktalama işaretlerinin farkına varmak
.................! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ….. Yoksaaaaaa? ? ? ? İşareti miyim….
Neyim Ben… “! ! ! ! ....? ? ? ? ”

KÖR NOKTA MI? ? ? ? Yani “ IM ATKON RÖK” aynanın öteki yüzü Yoksa ben bir “ACABA” mıyım.

Hiçbir ŞEYİN yada hiçbir YERİN FARKNDA olamamak veya FARKINDA olup elinden hiçbir şeyin gelmemesi...

Hep aynı yerdesin ve “HİÇLER” var... “ŞEYİN VE YERİN FARKINA VARAMAMAK” Yada “İDRÂK” edememek.

- İdrâk nedir? ... Sözlük anlamı nedir...
-Sözlüğe bak...Aptal... Deli…
- “ İDRÂK: Anlama yeteneği, anlayış, akıl erdirme, erişme, ulaşma” demektir…
Çetin Atlanın dediği gibi –“ Kişilik İdrâkler ile doğar” mı? ? ? ? ? ? ? ...........! ! ! ! ! ! ! !

” BAŞARISIZLIKLAR”, “ KORKULAR” nedeni olmayan “YARGILAR”… Yürüyorsun... yürüdüğünden habersizsin. “BAKIYORSUN” baktığını zannedip “GÖREMİYORSUN” görüp “HİSSEDEMİYORSUN”. Hissediyor görüyorsun. İşte şimdi olay burada gerçekleşiyor.

Konuşuyorsun...Hem de çok... “KENDİNİ İFÂDE” edemiyorsun... Peki! ! ! ….? ? ? ? ?

Ben neyim? ? ?
Ben kimim? ? ?
Ben nereye gidiyorum? ? ?
Ben ne yapıyorum? ? ?

BEN BİR HİÇİM? ... Evet, “ACABALAR ORMANINDA” kaybolmuş bir “HİÇLİK NOKTASIYIM”......
Ve bu nokta karanlığın içerisinde ki “KORKULAR CENNETİ”…? ? ? ... Ben bunların “FARKINDAYSAM” neyin farkında değilim.

“ Kendimim mi? … Kareler…...Üçgenler..

Tamamlamam gereken parça nerede ve nereye yerleştirmeliyim. Boğuluyorum... Üzerimde sanki bir girdabın esintisi.Bir şeyler boğazıma diziliyor. Niçin? ? ? ? ? ? ?

- “ ARADIĞIM N eler n İÇİN ler... Doğada ki bütün N ile başlayanlardan nefret ediyorum. “
Nazarın Gözünden de:

İstanbul, 24 Eylül 2002

.

Süreyya Aktaş

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya