komik polis anosları

• Konbuyu başlatan filiz_80
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde filiz_80 tarafından oluşturulan komik polis anosları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,203 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı komik polis anosları
Konbuyu başlatan filiz_80
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yumyu
B

bıldırcın

Çok güzeldi :)
Ben bayılıyorum yurdum polislerine..
Mizah anlayışları çok yüksek..
Teşekkürler Tarık :)

C

Conqueror

bir tane de benden.
yer: Ankara Bahçelievler 7. cadde. ikinci sıraya park eden bir aracın sürücüsü yolun karşısındaki bankamatikten para çekmeye gider. o sırada aracın dibine ışınlanmış olan polis otosunun anonsu:" 100 milyon daa çek ceza yazdım"

B

Bülent

Conqueror' Alıntı:
bir tane de benden.
yer: Ankara Bahçelievler 7. cadde. ikinci sıraya park eden bir aracın sürücüsü yolun karşısındaki bankamatikten para çekmeye gider. o sırada aracın dibine ışınlanmış olan polis otosunun anonsu:" 100 milyon daa çek ceza yazdım"
Süper bu ya... ;D ;D ;D

C

Conqueror

:D:D  valla ben bizzat gördüğüm için o noktada kilitlenmiştim gülmekten. hala da aklıma geldikçe kahkaha atıyorum

B

Bülent

Conqueror' Alıntı:
:D:D  valla ben bizzat gördüğüm için o noktada kilitlenmiştim gülmekten. hala da aklıma geldikçe kahkaha atıyorum
Nihal'in abisi olduğuna şimdi daha çok inandım.  ;D

S

SUNFLOWERS

Beyefendi... Bıyıklı... Bekleme yapma!
- Deri ceketli.. Et benli.. Hade..
- Duymuyor musun lan! Gözlüklü zibidi!

:kahkaha :kahkaha :kahkaha

A

aykut03

Kullanıcı
19 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.ayyildiz.org
Dün sizin hali tavrınızda mertlik ve erkeklik, yürüyüşünüzde intizam ve ciddiyet, size olan haklı itimadı kuvvetlendirdi ve herkesi memnun etti. Çünkü herkes biliyor ki ve bilmelidir ki; Polis ve Jandarma kuvvetleri vatandaşlara huzur ve sükun temin eden Cumhuriyetin, kanunlarına ve medeniyet düşmanlarına karşı kullandığı bir kalkandır.

Binaenaleyh, Cumhuriyet kanunlarına, memleketi-mizin huzur ve asayişine karşı gelebilecek ve vatandaşların hürriyetine tecavüz edebilecek her şerrin kafası behemahal bu kalkana çarpmalı ve parçalanmalıdır.

Reisi Cumhur
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

metalci

metalci

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
GÜÜÜÜÜZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLL ;D ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D ;D :D