Komedi Dükkanı'nın çok merak edilen yönetmeni kim?

• Konbuyu başlatan yasinyarar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde yasinyarar tarafından oluşturulan Komedi Dükkanı'nın çok merak edilen yönetmeni kim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30,964 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Komedi Dükkanı'nın çok merak edilen yönetmeni kim?
Konbuyu başlatan yasinyarar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
"Komedi Dükkanı"nda Tolga Çevik'i komutlarıyla yönlendiren yönetmenin kim olduğu sır gibi saklanıyordu.

Bu rolü oynayacak kişinin başka biri olduğunu söyleyen gizemli yönetmen " Ben işin yapımcısı olarak sahne arkasındaydım. Çekimlere başlarken Tolga’nın ne anlatmak istediğini çok iyi biliyordum. Yönetmen olarak düşündüğümüz arkadaşımız ise tam olarak anlayamadı. Fakat iş işten geçmişti. Salon ağzına kadar seyirci doluydu. Baktık ki olmayacak. Komedi Dükkanı’nı birlikte yaptığımız İlhan Uzundurukan beni kolumdan tutup içeri yolladı. “Fırat bu işi senden başka yapacak kimse yok. Hemen git ve yönetmen sen ol” dedi. O günden sonra da böyle devam ettik. Aslında Komedi Dükkanı’nın yapımcısıyım. Ben aslında bir televizyoncuyum. Plato Film’in televizyon projelerinden sorumlu yapımcısıyım. Televizyon dünyasında bugüne kadar gizemli adamların bir süre sonra kendilerini tutamayıp başka işlere atladıklarını ve sonra nasıl rezil olduklarına çok şahit oldum. O havalara hiç girmem. Her bölümde oyun başlayana kadar dakikalarca dua ediyorum. “Allahım ne olur seyirci gülsün” diye... Çünkü seyirci gülmezse çok kötü olur. şu ana kadar hiç gülmeden ayrılan olmadı Allah’a şükür. Benim hayatımda bir şey değişmedi ki. Kebapçıda kebap yedikten sonra “Ağabey senden para mı alcağız?” deseler daha güzel olurdu. Ama öyle bir şey olmuyor. Kebabı yiyor parasını da herkes gibi ödüyorum. Çünkü benim yüzümü tanımıyorlar" dedi.

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
evet bence şu an TV deki en güzel komedi programı

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
bende merak ediyorum dogrusu  ???

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
ben daha ziyade alnı hafif açılmış kemik gözlüklü birini bekliyordum

bu çok hoş ya

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ama bu iki resim farklı gibi

C

ContaQ

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
www.turkcemiz.net
Bende biraz araştırdım ancak sonra vazgeçtim birbirinden farklı resimler buldum. Televizyonda gösterseler de rahatlasak

M

mavili

Kullanıcı
29 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
İşini iyi yapıyor  göruntuyede gerek yok :)

M

Mert_Ege

Kullanıcı
21 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
mavili' Alıntı:
Arkadaşım bence de çok doğru söylemişsin ;). İşini yapsın yeter tipi çok da önemli değil.
Hem de birçok kişi aklında adama farklı bir imaj çizerken ortaya çıkarsa hayal kırıklığına uğranabilir..
Şimdilik bizi bol bol güldürmeye devam etsin yeter  :D 

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mert_Ege' Alıntı:
mavili' Alıntı:
Arkadaşım bence de çok doğru söylemişsin ;). İşini yapsın yeter tipi çok da önemli değil.
Hem de birçok kişi aklında adama farklı bir imaj çizerken ortaya çıkarsa hayal kırıklığına uğranabilir..
Şimdilik bizi bol bol güldürmeye devam etsin yeter  :D 
2 nize de katılıyorum  :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
En son yılbaşı günü yönetmende oynadı ama yine esrarengizliğini korumak adına, noel baba kılığında ve güneş gözlükleriyle çıktı ekranlara  :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ne meraklı bi toplumuz... Bize neyse artık... Başım göğe erdi aha.