kitap bağışı

• Konbuyu başlatan Lal-Mim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Lal-Mim tarafından oluşturulan kitap bağışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,010 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı kitap bağışı
Konbuyu başlatan Lal-Mim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizilöykü
L

Lal-Mim

Kullanıcı
21 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara / Şanlıurfa
Merhaba; Ben Şanlıurfa -Hilvan İlçe Halk Kütüphanesi Müdürüyüm. Bu bölge halkı ekonomik açıdan çok sıkıntı çekmektedir. Eğitime özellikle kitaba para ayıramamaktadır. Bu yüzden kütüphaneden yararlanma çoktur ama kütüphanemiz yeterli gelmemektedir. Ülkemiz ve toplumumuzun çağdaş uygarlık seviyesine ulaşabilme çabasında eğitim ve kitap okuma alışkanlığının ne kadar önemli olduğu malumdur. Kütüphanemiz geleceğimiz olarak gördüğümüz öğrencilerimizi bilgili, eğitimli, çağdaş ve kitap okumayı seven birer insan olarak yetiştirebilmek daha iyi bir kütüphaneleri kurmak çabası içindeyiz. Bu çabada hedefe ulaşabilmek için herkesin desteğine ve yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kampanyada karanlığa bir ışık da siz yakmak isterseniz,  kütüphanelerimize, ÖSS, Hazırlık, her tür edebi eser, klasikler; ilköğretim  okullarımız için, LGS Hazırlık, öyküler, çocuk kitapları, ansiklopediler vb... kitap bağışlarınızı bekliyoruz. Bu kitaplarla bu bölge çocuklarını bir ışık olacağınız düşüncesiyle kitap bağışında bulunmanızı arzu etmekteyim. Şimdiden ilginizden dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla. Mukaddes GÜNDÜZ

A

ayben

Adres bilgilerinizi yollarsanız bir kampanya düzeneyebiliriz ama önce sitemizin yönetimiyle ortak bir karara varalım...
Asıl biz teşekkür ederiz size bu güzel çalımaya bizi de ortak etmek istediğiniz için..
Bizden de saygılar efendim.

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
elbette mukaddes hanım kütüphanenin adres bilgilerinizi vermeniz yeterli fakat daha organize olması açısından site yönetimi ile görüşüp bir ortak karar almanız akabinde bende kitap göndereceğim size  ;)

L

Lier22

site üyesi olarak memnuniyetle katılmak isterim... tüm arkadaşların elinden geleni yapacağına ve site yönetiminin de bu konuya gerekli duyarlılığı göztereceğine eminim...  :) :) :)

K

Kristal

Ulaştırma için gerekli bilgileri alırsak yardımcı olabiliriz.

L

Lal-Mim

Kullanıcı
21 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara / Şanlıurfa
Hilvan İlçe halk kütüphanesi -Hilvan Şanlıurfa Adresimiz
Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim
Mukaddes GÜNDÜz

A

ayben

Mukaddes Hanım size bir sorum olacak katılım yeri Ankara diyor acaba tayininiz mi çıktı Şanlıurfa'ya? :)

B

Bülent

Lal-Mim' Alıntı:
Mukaddes GÜNDÜz
Merhaba.
Madem ki talep http://www.kendinigelistir.com 'da yapıldı, bence bireysel gönderilerden ziyade, http://www.kendinigelistir.com olarak toplu bir gönderi organize edilebilir.
Katkıda bulunmak isteyen herkes belirli bir tarihe kadar kitaplarını http://www.kendinigelistir.com 'a ulaştırabilir ve buradan da toplu olarak ilgili yere teslimatı yapılabilir.
Tabi site yöneticileri bu konuda ne düşünür bilemiyorum...

L

Lier22

katılmak isteyenler burada buluşalım. bu konuyu atlamayalım. az veya çok olması önemli değil... bişekilde katkıda bulunalım diyorum...

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
Bülent' Alıntı:
Lal-Mim' Alıntı:
Mukaddes GÜNDÜz
Merhaba.
Madem ki talep http://www.kendinigelistir.com 'da yapıldı, bence bireysel gönderilerden ziyade, http://www.kendinigelistir.com olarak toplu bir gönderi organize edilebilir.
Katkıda bulunmak isteyen herkes belirli bir tarihe kadar kitaplarını http://www.kendinigelistir.com 'a ulaştırabilir ve buradan da toplu olarak ilgili yere teslimatı yapılabilir.
Tabi site yöneticileri bu konuda ne düşünür bilemiyorum...
daha organize olması açısından bence de daha faydalı olacaktır yönetimle konusmak lazım  ;)

L

Lal-Mim

Kullanıcı
21 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara / Şanlıurfa
Mart ayının son pazartesi günü başlayan hafta­, Kütüphane Haftası olarak kutlanır eğer bu haftaya kadar kitapları gönderirseniz burada kütüphanede iki bayram kutlamış gibi olacağız öğrencilerim ve ben.şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Lal-Mim' Alıntı:
Mart ayının son pazartesi günü başlayan hafta­, Kütüphane Haftası olarak kutlanır eğer bu haftaya kadar kitapları gönderirseniz burada kütüphanede iki bayram kutlamış gibi olacağız öğrencilerim ve ben.şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.
Site Yönetimi olarak konu ele alındı.
Yine de bireysel olarak göndermek isteyenler için;

Lal-Mim' Alıntı:
Mukaddes GÜNDÜz

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
.gözde.' Alıntı:
elbette mukaddes hanım kütüphanenin adres bilgilerinizi vermeniz yeterli fakat daha organize olması açısından site yönetimi ile görüşüp bir ortak karar almanız akabinde bende kitap göndereceğim size  ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Canım Arkadaşlarım, herkesin bu konuda çok içtenlikle üzerine düşeni yapacağından eminim.
Yönetim olarak, konuyu görüştük.
Ne yazık ki, sizlerin de bildiğiniz üzere bizim Site'mizin bir sabit adresi yok, kitapların toplanabileceği. Aramızdan bir arkadaşın sabit adresini vererek, kitapların bu adrese yollanması konusunu gündeme getirdik, ancak "git/gel" ler süresini hesapladık ve bağış işinde gecikmelere neden olabileceğimiz kanısına vardık.
Bu nedenle, kitap yollamak isteyen arkadaşlarımızın, Mukaddes Hanım'ın verdiği adrese doğrudan bağışlarının yapmalarının zaman açısından daha çabuk olacaktır.
Kendisi Sitemiz aracılığı ile bu duyuruyu yapmış olduğundan, bağış yapacak arkadaşlarımın, yolladıkları kargoya "Kendini Geliştir Ailesi Üyesi" notunu düşmeleri halinde, kitapların nereden ulaştırıldığı kendisi tarafından anlaşılacaktır.
Sevgili Mukaddes Hanım'a çalışmalarında başarılar diler, siz sevgili üyelerimize katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.
KG Yönetim Adına
Zynep
KG Admin

L

Lal-Mim

Kullanıcı
21 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara / Şanlıurfa
Merhabalar,  Kendini Geliştir yönetimi ve bu aileye üye olan herkesin bu konuya gösterdikleri  ilgi ve destek için çok teşekkür ederim.Her göndereceğiniz kitap binlerce çocuğu aydın yapacaktır.Aydınlık bir geleceğe ışık olurken elele gönül gönüle olmanın hazzını yaşattınız, şimdiden katkılarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim.Bu gibi kişisel ve toplumsal gelişim için oluşturulacak sosyal sorumluluk projelerinde yanınızda olmaktan mutluluk ve keyif duyarım. görüşmek dileğiyle.Mukaddes Gündüz

L

Lal-Mim

Kullanıcı
21 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara / Şanlıurfa
merhaba
kitap bağışı ile ilgilenen arkadaşlar, kitaplar bana hala ulaşmadı. gönderilip gönderilmediğini öğrenmek istiyorum
saygılarımla.....

G

gizilöykü

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kitaplar ulaşmadımı acaba yoksa hiç kitap gönderilmedimi merak ettim. bende 1 kaç tane kullanmadıgım soru kitapları mevcut. su an göndersem acaba işinize yararmı mukaddes hanım.