Kişisel Gelişim Üzerine Sözler 3

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan Kişisel Gelişim Üzerine Sözler 3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,703 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Kişisel Gelişim Üzerine Sözler 3
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çocuk
M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0

· Dünya üç gündür;  dün, bugün ve yarın. Dün geçti. Yarın geleceği belli değil. Öyle ise; bugünün kıymetini bil!

· Bir kimsenin ahmak olduğuna işaret, kendi ayıbı bırakıp, başkasın ayıbıyla uğraşmasıdır.

· Yaratıcı, üstünlük taslamak için yükselmek isteyenleri alçaltır; alçak gönüllülük gösterenleri ise yükseltir.

· Sende olmayan özellikler söyleyerek seni  öven kimse, hiç şüphe yok ki, sende olmayan kötülüğü söyleyerek seni kötüler.

· Eskiden iyilik yapar söylemezlerdi. Sonra hem yapmaya hem de söylemeye başladılar. Şimdi ise yapmıyorlar fakat söylüyorlar.

· Gönlü kırık, zavallı ve garip birini görürsen, yarasına merhem ol! Onun yoldaşı ve yardımcısı olmaktan çekinme!

· Gençliğin değerini yaşlılar, huzurun değerini huzursuzlar, sağlığın değerini hastalar, hayatın değerini ölüler bilir.

I

iki_kelime

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Özellikle bu ikisini çok beğendim
=>Dünya üç gündür;  dün, bugün ve yarın. Dün geçti. Yarın geleceği belli değil. Öyle ise; bugünün kıymetini bil!
=>Gençliğin değerini yaşlılar, huzurun değerini huzursuzlar, sağlığın değerini hastalar, hayatın değerini ölüler bilir

Teşekkürler ;)

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben de sizlere teşekkür ediyorum.
başarı dileklerimle.

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok guzel tesekkur ederim :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gençliğin değerini yaşlılar, huzurun değerini huzursuzlar, sağlığın değerini hastalar, hayatın değerini ölüler bilir. ::)

X

xMyStyLe

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Gönlü kırık, zavallı ve garip birini görürsen, yarasına merhem ol! Onun yoldaşı ve yardımcısı olmaktan çekinme! (Elimden Geldiği Kadar)

TeşekkürLer Paylaşım için..

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Gençliğin değerini yaşlılar, huzurun değerini huzursuzlar, sağlığın değerini hastalar, hayatın değerini ölüler bilir.
ççook güzel en çok bunu beğendim ama...

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Gençliğin değerini yaşlılar, huzurun değerini huzursuzlar, sağlığın değerini hastalar, hayatın değerini ölüler bilir.  evet harbii güzel sölerden eline sağlık  ;)

P

Paradoks

COKK ETKİLENDİM SÖZLERDEN SU ANDAN İTİBAREN HAYATIMA GECİRMEM GEREKEN SÖZLERDE OLDU DERS ALMAM GEREKENLERDE...  TESEKKÜRLER.

A

amuura

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
  Gençliğin değerini yaşlılar, huzurun değerini huzursuzlar, sağlığın değerini hastalar, hayatın değerini ölüler bilir.DURU SUYLEDIN saguol bunu her kes bilmesi gerekiyor sunu unutuluyo  :)

H

hosap65

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
VAN
  "Eskiden iyilik yapar söylemezlerdi. Sonra hem yapmaya hem de söylemeye başladılar. Şimdi ise yapmıyorlar fakat söylüyorlar."
çok doğru.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
TEŞEKKÜRLER ÇOK ANLAMLI SÖZLER