KİŞİLİK TESTİ (Test)

• Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan KİŞİLİK TESTİ (Test) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,263 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı KİŞİLİK TESTİ (Test)
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özgürkolik Özgür
M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
bana da hiç tutmadı tam zıt oldu yani anlamadım ki....

N

nvzt43

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
guzel bır test ama ben bu tür testleri onaylamıyorum yanlış anlamayın ama bana bıraz da saçma gelıyor. önünüze şıklar konulmuş siz bu şıkları seçerek kendikişiliğiniz üzerınde değerlendırme yapmaya çalışıyorsunuz. peki cevaplarda sıze uyan bir şık yoksa ne yapmak lazım o zaman kişilik testınde o puan mı almıs olacağız. üzgünüm ama bence çok saçma , tabiki bu benim yorumun
herkese iyi eğlenceler

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
İnsanlar sizi taze, canlı, çekici, eğlendirici, pratik ve daima ilginç birisi olarak görürler; her zaman ilgi odağı olan ama çok aşırıya kaçmayacak kadar da dengeli birisi... İnsanlar sizi ayrıca iyiliksever, düşünceli, anlayışlı ve kendilerini neşelendiren ve rahatlatan birisi olarak tanırlar.
:) :)

M

Meltem83

Kullanıcı
24 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
50 puan! bence sonucdogru, cünki cevremden hep buna benzer seyler duyarim... 8)

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
31 - 40 PUAN:

İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisiniz. Sizi gerçekten tanıyanlar arkadaşlarınıza güvenmenizin zaman aldığını ama bu güvenin kırılması halinde onarılmasının da aynı derecede zor olduğunu bilirler.

;) hmm tuttu