Kim Bu Uçakla Uçmak İstemez Ki.(Airbus A380 İle Yolculuk..)

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Kim Bu Uçakla Uçmak İstemez Ki.(Airbus A380 İle Yolculuk..) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,079 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Kim Bu Uçakla Uçmak İstemez Ki.(Airbus A380 İle Yolculuk..)
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Kim bu uçakla uçmak istemezki. Resimlerlede göreceğiniz gibi uçakta her türlü hizmet var.

Airbus A380 İle Yolculuk..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Fiatı ne kadar acaba  :( uçmadan önce baya bir parayı gözden çıkartmak gerekebilir,sonra mahcup olmayalım:)

Ö

ölüdeniz

Paran varsa en güzel hizmetler senin içindir.bu uçak bile en güzel göstergesidir.teşekkürler su perisi

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ölüdeniz' Alıntı:
Paran varsa en güzel hizmetler senin içindir.bu uçak bile en güzel göstergesidir.teşekkürler su perisi
Bu uçakta yolculuk etmeye paramın yetecegini hiç sanmıyorum:) en iyisi şurdan eşekle bizim köye kadar gidip geleyim;:)Birde türkü tutturdummu :D ( sesimde güzel degil ama allahtan kimse yok etrafda) açık hava felan ortam süper:))

S

SUNFLOWERS

Müthiş!!!!!
Kim istemezki!!!!
ama uzun süre olursa ,sıkıcı olabilir :-\

Ö

ölüdeniz

su perisi' Alıntı:
ölüdeniz' Alıntı:
Bu uçakta yolculuk etmeye paramın yetecegini hiç sanmıyorum:) en iyisi şurdan eşekle bizim köye kadar gidip geleyim;:)Birde türkü tutturdummu :D ( sesimde güzel degil ama allahtan kimse yok etrafda) açık hava felan ortam süper:))
:kahkaha :kahkaha abi çok fenasın

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Dün olsa,buna çok güzel yorum yapardım ama, dua edelim dün dündü,geçti gitti.. biz bu güne ve yarına bakalım... :)