Kendini Arayan Adam ve Düzceli Mehmet

• Konbuyu başlatan karramellek
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde karramellek tarafından oluşturulan Kendini Arayan Adam ve Düzceli Mehmet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,401 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Kendini Arayan Adam ve Düzceli Mehmet
Konbuyu başlatan karramellek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kevser gür
K

karramellek

Kullanıcı
3 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
Halit ERTUĞRUL'un her kitabını büyük beğeniyle okurum fakat KENDİNİ ARAYAN ADAM VE DÜZCELİ MEHMET adlı kitaplarının kesinlikle okunması gerektiği kanaatindeyim.ben bu iki kitabın insanın kendisiyle yüzleşmesini sağladığını düşünüyorum.

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hmm dikkate alıcam ve alıp okuycam.
etkileri nasıl olucak acaba.
karramellek insanın kendisi ile yüzleşmesi nasıl birşey.

E

esm@

Kullanıcı
3 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
ist
duzcelı mehmet gercekten guzel bı kıtaptı kendını arayan kadın ,aradığını bulan kadını okumanızı da tavsıye edebılırım gercekten ıbretlık seyler

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
hmm "insanın kendisiyle yüzleşmesini sağlayan "bir kitap tabiki herkesin ilgisini çeker,
  teşekkürler paylaştığın için,sevgiler  :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Teşekkürler paylaşımın için.. bende bugün 3 adet kitap aldım hayatımın ilklerinden biri :) bundan sonra hep okucam inş. :)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
   oooo safaricim sana keyifli okumalar o zaman,sende bizden oldun sonunda  ;D  ;D  ;D

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Halit Ertugrul gercektn kalıteli bi yazardır, düzceli Mehmet ve kendını arayan adam adlı kitaplarıı okunması gereken kitaplar,benn de tavsıye ederim.. :)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
kesinlikle öyle arkadaşım. ben de okudum halit ertuğrulun kitaplarını

M

minikpisi

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
düzceli mehmeti bende okumuştum hatta okurken etkilenip ağladığımı bilirim

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
teşekkürler dikkatimi çekti okumak için kaydedilmiştir :-* okuduktan sonra yorumlarımıda yazarım...

K

kevser gür

Kullanıcı
31 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Çok güzel bir kitap dini açıdan beynimizde oluşan soru işaretlerine bir nevi cevap veriyor. Özellikle ünv. ortamında yada çevrenin etkisinde kalarak boşlukta kalan, dini kararsızlıklara varan yaratılma amacından sapan yada saptırılan gençlerimizin cvplarını yanıtlayacak nitelikte muhteşem bir kitap. İnsan kendini buluyor kitapta ve gerçek amacını buluyor... Teşekkür ederim arkadaşım Halit Ertuğrul'un bu kitabı hakkında merak uyandırdığın için... :) ama okumaya değer bir eser mutlaka okumalısınız...