Kararsızım hem de çok..

• Konbuyu başlatan tubix
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde tubix tarafından oluşturulan Kararsızım hem de çok.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,324 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı Kararsızım hem de çok..
Konbuyu başlatan tubix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ahmet tarık
T

tubix

Kullanıcı
30 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
[size=10pt]Ben lise 3 öğrencisiyim Veri Tabanı Programcılığı okuyorum :) çok güzel bir bölüm,program yazarken kendimi unutuyorum tenefüslere bile çıkmadığım oluyor zo bir bölüm ama o kadar da keyifli bi bölüm :)  :) hiç tahmin etmezdim meslek lisesine geliceğimi  ama hayat işte  şikayetçide değilim çünkü başka liseye gitseydim eminim ki bu kadar çok bilgiyi  kendime kazanamazdım...
benim kendim bildim bileli mimar olmak istiyordumm kısmet değilmiş.. hep çizimlerim çevremdekiler beğenirler ve hani destekliyorlarda öğretmenlerim bile Öss değişlkliği de çıktı
Moda-Tasarım okumak istiyorum suan evet çok güzel çizimlerim var güveniyorum kendime ama Türkiye de moda tasarım gelişmedi :(
suan okuduğum veri tabanında çok başarılıyım ne yapayım ben şimdi veri tabanı mı seceyim artık yolumu çizmemm gerek.. :(
kaç kez çizimleri attığım olmustur bıraktım resimi diyip kopamıyorum bile :(
[/size]

Y

YvzSlm

Kullanıcı
13 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dostum en mutlu olacağını düşündüğün şeyi yap, ama şunuda unutma mutluluk sevdiğin işi yapmak değil, yapmak zorunda olduğun işi sevebilmek :)) ama ben olsaydım veri tabanu programcılığına devam ederdim.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok güzel bir bölüm,program yazarken kendimi unutuyorum tenefüslere bile çıkmadığım oluyor zo bir bölüm ama o kadar da keyifli bi bölüm
Kendin cevap vermişsin zaten. :)

T

tubix

Kullanıcı
30 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
birazda yaşam kalitesi önemli moda tasarım Türkiyede ne  kadar gelişti ki... :( =/

sanırım Veri Tabanı beni bekliyor ( :

A

ahmet tarık

Kullanıcı
10 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.star-game.net
Bende Web Tasarımcıyım sana tavsiyem aynen devam et veritabanı programcılığına . Eğer ki moda tasarımda da yine gönlüm kalır diyosan grafik tasarım yap sana fazla uzak bir dal değil :)