Karanlıkta Kitap Okumak İçin!!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Karanlıkta Kitap Okumak İçin!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,297 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Karanlıkta Kitap Okumak İçin!!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dreamtone
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Akşam karanlıkta  bir tepe lambasıyla kitap okudunuz mu? Eğer yanınızda birisi uyuyorsa tepe lambası yerine başucu lambası kullanmak her ne kadar daha kullanışlı olsa da, yeterli bir çözüm değil.  İşte Lightwedge isimli bu alet, sadece okuduğunuz sayfayı aydınlatarak bu sorunu çözmüş görünüyor.

Bazı kitap kurtları karanlıkta kitap okumayı sever.İşte bu araç tamda bunun için yapılmış.Resimlerdede gördüğünüz gibi sadece aracı kitabın üstüne koyuyorsunuz ve okuyorsunuz.Cihazı pil ile 40 saate kadar çalıştırmanız mümkün.İlgilenenler için yukarıda görmüş olduğunuz ürünün fiyatı 19 $,aşağıdaki küçük versiyonun fiyatı ise 12 $.

Teknoloji ve cihazlar        

S

spiritualsigns

Ben gün ışığında bile of aman oluyorken feriştahı gelse işkence gibi kitap okumama vesile olamaz...  Karanlıkta uyunur ben bunu bilirim...  :p

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Öğretmenim elektrikler kesikti okuyamadım çalışamadım  bahanesini çöpe gönderen bi alet :) teşekkürler

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir haftadır baş ucu lambası ile okumakdan iyidir..Odamın lambası bozulunca,bir haftadır masa üstü lambasıyla okumak zorunda kaldım :) Birazcık ışıgını azaltarak sorunu çözebilirim heralde bu teknik ve teknoloji ile...
Birde yolculukda çok işe yarar,karanlıkda kimseyi rahatsız etmeden okuyabilmek güzel :)
Hemen bir tane edinmeliyim,yolculukda lazım olacak kesin..

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
güzel bişey olabilir ama kitap okucak insan açsın ışığı arkadaş  ;D ;D

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
agokalper' Alıntı:
güzel bişey olabilir ama kitap okucak insan açsın ışığı arkadaş  ;D ;D
elektrikler kesikse ışığı yoksa oda da uyuyan cadı bi kardesi varsa :D

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Faydalı bir cihaz ama normal ısıkla kitap okumayı tercih ederim .

D

dreamtone

Kullanıcı
8 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Pratik bir çözüm gerçekten. Korku-gerilim  tarzı kitap tutkunları için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir ürün:)