Kapalı Kapılar

• Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan Kapalı Kapılar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,501 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Kapalı Kapılar
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kartalx8
O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Julia Dixon, kazayla anahtarını evde unutmuş ve sokakta kaldığı sırada postacı ona doğru yaklaştı.
Bayan Dixon !

Üzgün görünüyorsunuz, bir sorun mu var? Ne yapacağımı bilmiyorum. Kapıda kaldım. Anahtar evde ve yedeğini bıraktığım komşum şehir dışında. Kocamda anahtar var, fakat o da şehir merkezinde bir otelde konferansa katıldı. Ona ulaşabileceğimi sanmıyorum. Eve nasıl gireceğim??

Postacı kadını sakinleştirmeye çalıştı ve ona bir çilingir çağırmasını tavsiye etti. Sanırım yapabileceğim tek şey bu, fakat doğruyu söylemek gerekirse, çilingirler dünya kadar para alıyorlar. Oysa şu anda üzerimde bir kuruş bile yok. Postacı kadının derdine ortak oldu. Kadının başka çaresi yoktu. Gitmem gerekiyor, buyrun mektubunuzu. Kim bilir, içinde belki sizi neşelendirecek güzel haberler vardır.

Julia zarflara baktı. Kardeşi Jonathan dan bir mektup vardı. Geçen hafta onları ziyaret etmiş ve birkaç gün kalmıştı. Neden bu kadar çabuk mektup yazdı acaba diye mırıldandı Julia. Zarfı yırtıp açtığında, avucuna bir anahtar düştü. Mektupta şunlar yazılıydı:

Sevgili Julia. Geçen hafta sizde kalırken, siz alışverişe gittiğinizde kazayla kapıda kaldım. Komşunuzdan yedeğini istedim ama geri vermeyi unuttum. Bu mektupta onu da gönderiyorum.

Yorum; Kapalı bir kapıyla yüz yüze gelmiş ve kendinizi ümitsiz hissediyorsanız, bilin ki tüm kapılar zamanı gelince içeri girmeniz için ardına kadar açılacaktır.

O

orel

Kullanıcı
14 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
ani yasamak ve o anin bize neler getirebilecegini izlemek... ;)

G

gullusah

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
Yorum; Kapalı bir kapıyla yüz yüze gelmiş ve kendinizi ümitsiz hissediyorsanız, bilin ki tüm kapılar zamanı gelince içeri girmeniz için ardına kadar açılacaktır.

burayı çok beğendim gerçekten güseldi!!!!
teşekkürler...

[/quote]

D

derin_3486

Kullanıcı
7 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok güzel .ÇOk beğendim . :)Paylaşım için teşekkürler.

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
cok guzel bır yazı '' her serrın ıcınde bır hayır,her hayrın ıcınde bır ser vardır''basımıza kotu bır olay geldıgınde hemen ısyan etmemız lazım paylasımın ıcın TESSEKKURLER :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bazen de açmak zorunda kalırsınız...
Buradaki "zamanı gelince..." ifadesine neden olan her şeye(!) siz sebep olursunuz.
Bunu es geçmemeli, hiçbir şey için "zamanı gelince olur" mantığı güdmemelisiniz.

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
(Kapalı bir kapıyla yüz yüze gelmiş ve kendinizi ümitsiz hissediyorsanız, bilin ki tüm kapılar zamanı gelince içeri girmeniz için ardına kadar açılacaktır.)Çok doğru

N

niobe

Kullanıcı
14 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
şartlar ne olursa olsun allahtan ümidi kesmemek lzm
paylaşım için tşkkrlr....

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok güzeldi,hayat iniş ve çıkışlarla dolu. her inişin bir çıkışı,her çıkışın da bir inişi olduğu gibi,paylaşım için teşekkürler :)

G

gullusah

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
nesrin nur' Alıntı:
hayat iniş ve çıkışlarla dolu. her inişin bir çıkışı,her çıkışın da bir inişi olduğu gibi,paylaşım için teşekkürler :)

nesrin nur'un söylediği gibi..hayat inişlerle çıkışlarla dolu!!

C

caylak_caylak

Kullanıcı
15 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya her zman en iyisini düşünmek lazım bu konularda