KADINLARIN ERKEKLER HAKKINDA GÖZLEMLERİ

• Konbuyu başlatan SUNFLOWERS
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde SUNFLOWERS tarafından oluşturulan KADINLARIN ERKEKLER HAKKINDA GÖZLEMLERİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,641 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı KADINLARIN ERKEKLER HAKKINDA GÖZLEMLERİ
Konbuyu başlatan SUNFLOWERS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan prenses_o6
A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hadi bi fıkradaha anlatayım size

40 yıl

Kırkıncı evlilik yıldönümleriydi. .. Güzel bir akşam yemegi ve ardından güzel ve romantik bir film ve gece olmuştu.
Beraber yine aynı yastığa başlarını koyarak uyudular...

Gece sabaha karşı uyanan kadın eşini yanında göremedi. Mutfaktan hafif bir ışık geldiğini farketti. eşi mutfakta masada oturuyor ; yanıbaşında içinde çok az kalmış bir şişe viski, bir elinde bardak diğerinde sönmek üzere bir sigara,
gözleri küllüğün içindeki küllere ve izmaritlere dalmış derin derin düşünüyor.

-"Hayırdır tatlım uykun mu kaçtı? Bu saatte ne yapıyosun burda?"

Adam irkilerek kendine geldi ve eşine baktı, sonra yine dalgın dalgın konuşmaya başladı;

- "Hatırlıyor musun kırk yıl önceydi. Annenlerin evde olmadığı bir gece beni eve almıştın. Üzerinde çiçek motifli kırmızı bir elbise vardı, çok hoş bir parfüm sürmüştün. O gece çok eğlenmiştik... "

Aradan onca uzun zaman geçmesine rağmen eşinin o geceyi en ince detaylarına kadar hatırlaması karşısında kadın çok mutlu olmuş yüzünde tatlı bir tebessüm ve sevgi ifadesiyle kocasının omzuna başını koymuş her tavrıyla " hadi devam et " havasına girmişti.

Adam yüzünde hafif acı ve kahreder bir ifade ile devam etti :
-" Sonra annen bizi yarı çıplak yakalamıştı ve bana bu rezilliği, seninle evlenerek temizlemezsem beni hapislerde kırk yıl süründüreceğini söylemişti..."

Biten sigarasını küllüge bırakıp yeni bir tane yaktı ve deriiiin bir nefes çekerken kadın dayanamadı;

-" Evet , Devam et"

-" Bu gün hapisten çıkmış olacaktım"

S

SUNFLOWERS

aydın41' Alıntı:
hadi bi fıkradaha anlatayım size

40 yıl

Kırkıncı evlilik yıldönümleriydi. .. Güzel bir akşam yemegi ve ardından güzel ve romantik bir film ve gece olmuştu.
Beraber yine aynı yastığa başlarını koyarak uyudular...

Gece sabaha karşı uyanan kadın eşini yanında göremedi. Mutfaktan hafif bir ışık geldiğini farketti. eşi mutfakta masada oturuyor ; yanıbaşında içinde çok az kalmış bir şişe viski, bir elinde bardak diğerinde sönmek üzere bir sigara,
gözleri küllüğün içindeki küllere ve izmaritlere dalmış derin derin düşünüyor.

-"Hayırdır tatlım uykun mu kaçtı? Bu saatte ne yapıyosun burda?"

Adam irkilerek kendine geldi ve eşine baktı, sonra yine dalgın dalgın konuşmaya başladı;

- "Hatırlıyor musun kırk yıl önceydi. Annenlerin evde olmadığı bir gece beni eve almıştın. Üzerinde çiçek motifli kırmızı bir elbise vardı, çok hoş bir parfüm sürmüştün. O gece çok eğlenmiştik... "

Aradan onca uzun zaman geçmesine rağmen eşinin o geceyi en ince detaylarına kadar hatırlaması karşısında kadın çok mutlu olmuş yüzünde tatlı bir tebessüm ve sevgi ifadesiyle kocasının omzuna başını koymuş her tavrıyla " hadi devam et " havasına girmişti.

Adam yüzünde hafif acı ve kahreder bir ifade ile devam etti :
-" Sonra annen bizi yarı çıplak yakalamıştı ve bana bu rezilliği, seninle evlenerek temizlemezsem beni hapislerde kırk yıl süründüreceğini söylemişti..."

Biten sigarasını küllüge bırakıp yeni bir tane yaktı ve deriiiin bir nefes çekerken kadın dayanamadı;

-" Evet , Devam et"

-" Bu gün hapisten çıkmış olacaktım"
:D :D ;D ;D

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken
karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı.
Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka
geçmeleri gerekiyordu.
Peki bunu nasıl başaracaklardı

Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve
Tanrıya dua etti
Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına
geçebilmem için bana güç ver

Pppppfffffuuuuuffff ff....

Tanrı ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdi
Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi Ancak
bunun için 2 saat boyunca
dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez
boğulma tehlikesi geçirdi. Ama,başarmıştı !!!!

Bunu gören ikinci erkek de Tanrıya dua etti:
Tanrım Lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem
için bana güç ve gerekli aracı ver

*Ppppppfffffuuuufff f.....

Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi
başardı,ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...
Tüm bu olan bitenleri izleyen

üçüncü erkek de dizlerinin üstüne çöktü ve
Tanrıya yalvardı Tanrım lütfen nehrin karşı
kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver

Ppppppfffffuuuuffff .....

Tanrı erkeği bir kadına dönüştürdü Kadın haritaya baktı...
Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü Ve köprüden karşıya geçti .

S

SUNFLOWERS

aydın41' Alıntı:
Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken
karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı.
Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka
geçmeleri gerekiyordu.
Peki bunu nasıl başaracaklardı

Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve
Tanrıya dua etti
Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına
geçebilmem için bana güç ver

Pppppfffffuuuuuffff ff....

Tanrı ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdi
Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi Ancak
bunun için 2 saat boyunca
dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez
boğulma tehlikesi geçirdi. Ama,başarmıştı !!!!

Bunu gören ikinci erkek de Tanrıya dua etti:
Tanrım Lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem
için bana güç ve gerekli aracı ver

*Ppppppfffffuuuufff f.....

Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi
başardı,ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...
Tüm bu olan bitenleri izleyen

üçüncü erkek de dizlerinin üstüne çöktü ve
Tanrıya yalvardı Tanrım lütfen nehrin karşı
kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver

Ppppppfffffuuuuffff .....

Tanrı erkeği bir kadına dönüştürdü Kadın haritaya baktı...
Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü Ve köprüden karşıya geçti .
Teşekkürler Aydın :D :D

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Rica ederim ne demek.

ERKEKLERDEN PUF NOKTALARI

1-) Yemekleri daima tencerenin icinden yiyin. Boylelikle tabak kirletmemis olursunuz.

2-) Asla sade pilav yapmayin. Domatesli pilav yaptiginizda altini tuttursaniz bile renginden anlasilmaz.

3- ) Mutlaka soganli bir yemek yapacaksaniz asla sogana dokunmayin. Ozellikle rendelediginizde elleriniz cok kotu kokuyor. Bunun yerine sogana ekmek tahtasiyla bes alti kez vurmayi
deneyin, ayni isi gorur.

4-) Patates kizartacaksaniz soydugunuz patatesleri asla yikamayin. Kizgin yaga attiginizda cok kotu patliyorlar.

5-) Yemekler asla kendi baslarina hareket etmezler. Sayet gecen ay yaptiginiz tavuk kendi kendine kimildamaya basladiysa kurtlanmis demektir. Sakin yemeyin.

6- ) Sebzeleri pisirdikce vitamin degerleri duser. Mumkun oldugunca cig tuketin.

7-) Karpuz tabaga koyulmamasi gereken bir meyvedir. Ikiye ayirip ortasindan kasikla yiyebilirsiniz.Tencere kapagi en mukemmel
tabaktir.

:cool: Buzdolabinin sebzelik olarak adlandirilan kismi yemeyi dusunmediginiz seylerin saklanmasi icin idealdir. Bu bolume konan seyler nasil olsa bir sure sonra unutulur.

9- ) Sebzeligin kapagini sıkı kapatirsaniz curuyen seylerin kokusu dolaba daha az yayilir.

10-) Spagetti pakedini acmak icin pakedi ortasindan sikica kavrayin ve altini tum gucunuzle fayansa vurun. Pakedin ust tarafi
yirtilacaktir. Belki bu islem sirasinda makarna unufak olabilir ama risk almaya deger. Ozellikle misafirlerin yaninda yaparsaniz tavsiye ediyorum. Oyle daha guzel, bu size cok maço bir hava verir.

11-) Sagda solda kulagima caliniyordu. Mutfak robotu denen bisey varmis. Birden icimi bir heyecan kapladi.
Ulan madem bu isin robotu var ben niye kosturuyorum yillardir diye sinirlendim. Hemen gidip aldim bi tane. Eve gelip kutusundan cikardigimda itiraf etmeliyim ki hayal kirikligina ugradim biraz. Ben acikcasi ufo gibi bisey bekliyodum, bu bildigimiz tencerenin plastigi. Icindede vantilator gibi bisey var. Bununla birlikte bi ton plastik zimbirti daha cikti icinden ama bi ise
yarayacaklarini sanmiyorum. Neyse fisini taktim denemek icin bi tane sogan attim icine. Bakalim ne yapacak diye bekledim. Kabuklarini bile soyamadi . Paramparca etti birakti. Sinirlendim attim bi kenara yazdan beri duruyo orda. Bir ara yikayip vantilator gibi olan seyi bilgisayarima takmayi dusunuyorum. Belki fan olarak is gorur. Onun disinda tamamen para tuzagi. Ileride cikarsa mutfak androidi almayi dusunuyorum..

B

bıldırcın

Ne çıkarmalıyım bundan :-\
Yemekleri kurtlandırıncaya kadar bekleten bir erkek profili :p ;D ;D

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
:bilgeadam :bilgeadam :bilgeadam :bilgeadam :bilgeadam :bilgeadam

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
:doverim :doverim :doverim :doverim :doverim :doverim

A

aydın41

Kullanıcı
29 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
:naapcam :naapcam :naapcam :naapcam :naapcam :aglama :aglama :aglama :aglama :aglama