Kadınları rahatsız eden durumlar:

• Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan Kadınları rahatsız eden durumlar: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,893 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Kadınları rahatsız eden durumlar:
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
:p :p :pgerçekten sinir bozucu düşünsenizeee neden acaba sesli geğirme becerisine sahip kadın yok  :'( :'( :'( yoksaa ölee sesli geğiren varmıı  :D :D :D

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
berrak' Alıntı:
:p :p :pgerçekten sinir bozucu düşünsenizeee neden acaba sesli geğirme becerisine sahip kadın yok  :'( :'( :'( yoksaa ölee sesli geğiren varmıı  :D :D :D

Bence olmasın da  ;)  :)

P

Paradoks

Olabilerrr.. neden olmasınn.. Öyle birisi ile karsılasmak istemem. Rahatsız ve can sıkıcı bir durum... :D

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
en sinir olduğum horlayıpta ben mi aslaaaaa demeleri babam kardeşim eşimden biliyorummm ;D

A

afatsum

kadınların evlenıp hele bıde dogum yaptıktan sonra fızıklerıne hıc dıkkat etmemesı ve asırı derecede kılo almalarına ne dıyosunuz?

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
başınıza gelirse ancak o zaman anlarsınız diyorum ::)

P

papatya782007

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
her gördükleri güzele bakmalarıda oldukça rahatsız edici

P

POSTACI

Kullanıcı
14 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
Tülay hanıma katılıyorum. bunlar genel görgü kurallarından bazılarıdır ve iki tarafın da uyması gerekir.ama dünya döndükçe birbirimizi anlamak ve ona göre davranmak yerine maalesef çatışmaya devam edecegiz.

N

nik_sss

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
tokat
bence sonuna kadar haklı.cunku kadınlarla erkeklerı bır kefeye koymak tmamen yanlıs.

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
burda yazanlar bence çok çok küçük bir kısmı  dahası varr :) ama doğruluk payı çok yüksek..

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
bunu sadece erkeğe yüklemekde yanlış ama kadın içinde geçerli.. kii bunlar en basit sebepler bir kaçı hariçç teşekkürler

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
benim en sinir oldum seyde böyle bön bön bana bakmaları acayp rahatsız oluyorum yaaa :mad: :mad: :mad:

C

cenay

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
diyarbakır
bence okadar sınır bozyucu seyler degıl ben ce ama geyırmek hıc bı kadını hosuna gıtmez
kokmus corabını ortaya atması ve ayaklarını yıkamadan oturmasıve bır şeyı aradığında her yerı dağıtması :mad: :mad:bıde bız aynısını yapsak nasıl olur kızlar haydı kampana
;D ;D