Kadınları rahatsız eden durumlar:

• Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan Kadınları rahatsız eden durumlar: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,896 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Kadınları rahatsız eden durumlar:
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
cenay' Alıntı:
bence okadar sınır bozyucu seyler degıl ben ce ama geyırmek hıc bı kadını hosuna gıtmez
kokmus corabını ortaya atması ve ayaklarını yıkamadan oturmasıve bır şeyı aradığında her yerı dağıtması :mad: :mad:bıde bız aynısını yapsak nasıl olur kızlar haydı kampana
;D ;D
İyide bunları kadınlarda yaparsa hoşa gitmez ki?:)
Eşinin yüzüne geğirip duran bir hatunu napsın bir erkek? Sonra kadınların çorabı ayağı kokmaz diye bir şey var mı?
Bence yani... :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Ben bu tarz yani ikili ilişkilere dair yazıları okuduğumda cinsiyet ayırımı yapılmasını anlayamıyorum sonuçta yazılan maddelerde ki bir durumu ister bayan ister erkek yapsın
karşı taraftan hiç hoş olmaz. :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
benimde sinir olduğum bişey varmış yeni farkettim. erkekler çok fazla rahatlar. ya ne biliym insan biraz çekinir utanır hareketlerine dikkat eder. kendini kassın demiyorum olduğu gibi görünsün deriz ya flört döneminde olduğu gib davranmasıda pek iyi değil kızlar ona göre. çekilmiyor walla

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
nazarelif' Alıntı:
benimde sinir olduğum bişey varmış yeni farkettim. erkekler çok fazla rahatlar. ya ne biliym insan biraz çekinir utanır hareketlerine dikkat eder. kendini kassın demiyorum olduğu gibi görünsün deriz ya flört döneminde olduğu gib davranmasıda pek iyi değil kızlar ona göre. çekilmiyor walla
Doğru söze ne denir  ;)

M

Mylife06

Kullanıcı
22 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Gerçekten sinir bozucu davranışlar,dahasıda vardır, bunlar neki? Bayanlar böyle şeylere önem verirler ve önemserler :)ama istisnalar ayrı!!!

M

Mylife06

Kullanıcı
22 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Gülşah sana da katılıyorum. insanlarda "kendine yapılmasını istemediğin bir davranışı başkasına yapmama" gibi bir erdem olsa zaten bu gibi davranışlara dikkat ederler. Ama her insan aynı değil!!! eğitim şart.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Mylife06' Alıntı:
Gülşah sana da katılıyorum. insanlarda "kendine yapılmasını istemediğin bir davranışı başkasına yapmama" gibi bir erdem olsa zaten bu gibi davranışlara dikkat ederler. Ama her insan aynı değil!!! eğitim şart.
Bir çok yerde olduğu gibi burada da konuşulmk ta "eğitim şart" meselesi ama bence önce kişi kendi sorumluluğunun ve kendine olan saygısının farkına varmalı. :)
Her şey yada bazı davranışlar ,cinsiyet ayrımı belirtilerek aktarılmakta,o zaman nerde eşitlik diye sorarım size....konu uzun,açılan konu dağılmaması için benden bu kadar  ;) :)

N

nvzt43

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
kendine saygısı olanın çevresinede saygısı vardır .....

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Böyle küçük ayrıntılarla ilişkiyi mahvetmek iki taraf için de mantıksız.
Sonuçta kadın rahatsız olduğu zaman erkeği uyarır böylece mesele büyümez. Ama aynı davranışı tekrarlıyorsa, ya onu olduğu gibi kabul etmek ya da ilişkiyi bitirmek gerekir. Başka bir alternatif göremiyorum ben...

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aslında bunlar az kalır dahası da var  ;D Ama flamingoya katılıyorum bu tür durumlarda karşı tarafa hoşnutsuzluğunu belirtirsin bidaha tekrarlanmaz Umarım..  :)