Kadınlar için para önemli (şaşırmadım:) )

• Konbuyu başlatan kabeka
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde kabeka tarafından oluşturulan Kadınlar için para önemli (şaşırmadım:) ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,275 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Kadınlar için para önemli (şaşırmadım:) )
Konbuyu başlatan kabeka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Araştırmaya göre, karşı cinste yüklü bir banka hesabı, kadınları, fiziksel görünüşten daha çok ilgilendiriyor. İngiliz National Savings and Investment adlı finans kuruluşunun yaptığı araştırma sonuçları şöyle:

Kadınların yüzde 45'i Erkeklerin yüzde 22'si karşı cinste parayı dış görünüşten daha önemli buluyor. Araştırmaya göre kadınlar bir erkeğin en az yılda 50 bin pound (yaklaşık 90 bin YTL) kazanmasını istiyor. Erkeklerse yılda 70 bin YTL kazanan bir kadını zengin olarak kabul ediyor. Araştırmacılar bu sonuçların pek de şaşırtıcı olmadığını söylüyor. Para sorunlarının her ilişkiye zarar verebileceği bunun da gelecek kaygısından kaynaklandığı belirtiliyor.

R

roze

İki gönül bir olunca samanlık seyran olur denilir ama kimseye muhtac olmayacak kadar paranın olması iyidir, devamını da zaten zamanla kazanılır. Zenginlik önemli değildir hele ki evlilik gibi ömür boyu sürecek bir konuda sırf parası için hayatta olmaz ;)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Zynep' Alıntı:
İstisna... hatta ötesiyim diyebilirm! :)
hep öyle derler zaten öyle diyenden korkarım ben arkadaş

bu arada benden bir söz

fakirlik evliliğin kurdudur 8)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kabeka' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
İstisna... hatta ötesiyim diyebilirm! :)
hep öyle derler zaten öyle diyenden korkarım ben arkadaş

bu arada benden bir söz

fakirlik evliliğin kurdudur 8)
Evlilikle bağlantı kuramadım ama bu konuda hiç konuşmasam daha iyi... :)
Bu arada istisnalık konusunda dürüstüm kabekacım.

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Evlilikle bağlantı kuramadım ama bu konuda hiç konuşmasam daha iyi... :)
Bu arada istisnalık konusunda dürüstüm kabekacım.
şaka yaptım zaten

:)

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
bence her kesin öncelikleri farklıdır kimi paraya bakar,kimi fiziğe,kimi...böyle uzar gider ama tabiiki istisnalar vardır diye düşünüyorm;)

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
roze' Alıntı:
İki gönül bir olunca samanlık seyran olur denilir ama kimseye muhtac olmayacak kadar paranın olması iyidir, devamını da zaten zamanla kazanılır. Zenginlik önemli değildir hele ki evlilik gibi ömür boyu sürecek bir konuda sırf parası için hayatta olmaz ;)
en doğrusuda bu kimseye muhtaç olmamak

K

Kristal

Beraberlikte aradığını bulamayanların teselli aramaları gibi bir şey bu.Bir süre sonra paradan da tatmin olmamaya başlarlar.

Kadınlar arasında  genelleme  yapılmamalı.İstisnalar var. ::)

B

Bülent

kabeka' Alıntı:
Kadınların yüzde 45'i Erkeklerin yüzde 22'si karşı cinste parayı dış görünüşten daha önemli buluyor.
Paralı erkeğin parasını, fakir ama yakışıklı bir gençle yeme ihtimali nedir peki?  :D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu yüzdenin içinde değilim neyse ki...
:)
ve dış görünüşte önemli değil...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bülent' Alıntı:
kabeka' Alıntı:
Kadınların yüzde 45'i Erkeklerin yüzde 22'si karşı cinste parayı dış görünüşten daha önemli buluyor.
Paralı erkeğin parasını, fakir ama yakışıklı bir gençle yeme ihtimali nedir peki?  :D
İhtimalini bilemem ama, terbiyesizlik olduğu kesin!
Eğer paralı erkek "babası" değilse... seçeneği varsa, "ehhh hadi" diyeyim yinede ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Her iki yönden de haklı görüyorum.. Neden mi..İki gönül bir olunca samanlık seyran olur olmasınada,Birazda parası olsun hangi taraf olduğu farketmez...Bu samanlık seyran olur ile yakın bir tanıdıklarım evlendiler ama samanlık seyran felanda olmuyormuş,hatta samanların rahatsız edecek derecedede doğru olduğunu severek birleşip,kavga ederek ayrılışlarına bilhassa şahit oldum...

B

bıldırcın

Valla onu beşi bilmem,ben samanlık seyran lafına inanmıyorum..
Gerçekçi olalım erkek dünyanın en yakışıklısı da olsa ekmek arasına koyulup yenmez :D
Fakir ama yakışıklı bir erkeğe aşığım diyen kadın,o adamla en fazla 6 ay yaşayabilir
Kadınların istekleri ölene kadar bitmez.
Çaktırmasalar da maddiyata önem verirler..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sende hiç çaktırmıyon yani bildircinım.. :DEvlenmemiş erkeklerin gözü korkup hiç evlenmeyecekler  :D

B

bıldırcın

su perisi' Alıntı:
Sende hiç çaktırmıyon yani bildircinım.. :DEvlenmemiş erkeklerin gözü korkup hiç evlenmeyecekler  :D
Valla Perim benim için maddiyat 1. sırada olmasa da önemlidir..
Ayakkbılarım olmadan yaşayamam :D :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aşkın ömrü kanıtlanmış (3 yıl olsada) maddi sıkıntı çekilen aşkların ömrü daha kısa ve nettir.. İnsan bir zaman sonra üzerine üstlük çoçuguda varsa,gelde maddiyata dayanma...

T

turkuaz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
bu hayatta geçinmek için paranın önemi büyük elbette ama herşey parayla olmuo beaa :)