KADINLAR DAHA ÇOK CEPTEN ALDATIYOR

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan KADINLAR DAHA ÇOK CEPTEN ALDATIYOR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,947 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı KADINLAR DAHA ÇOK CEPTEN ALDATIYOR
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sessiz_lik25
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
KADINLAR DAHA ÇOK CEPTEN ALDATIYOR

Cep telefonuyla mesajlaşmayı erkeklerden daha çok seven kadınların sms’lerle partnerlerini aldatma oranı erkeklere göre daha yüksek. 

İngiltere’de bir telefon firması tarafından yapılan araştırmaya katılan kadınların cep telefonu mesajıyla partnerlerini, erkeklere göre daha çok aldattığı ortaya çıktı. Cosmotürk'ün yer verdiği araştırmanın sonuçlarına göre, kadınların 5’te biri sevgilisini cep telefonu mesajı aracılığıyla başka bir erkekle aldattığını itiraf etti.

Çıkan sonuçlara göre ankete katılan her 10 kadından 9’u tanıdıklarına düzenli olarak sms mesajı atarken 10 erkekten 7’si çevresindekilerle iletişim kurmak için cep telefonu mesajını tercih ediyor. Ayrıca ankete cevap veren her 5 kadından 1’i cep telefonuyla mesajlaşmadan yaşayamayacağını belirtirken her 10 erkekten sadece 1 tanesi aynı düşünceyi paylaşıyor.

Alıntı[/i]

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
yok canım artık mesajlaşma dönemi kapandı. msn den aldatırlar artık :)
aman allah korusun

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ersanx' Alıntı:
efsane_18' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Mesajla aldatmakta neymiş yav?
Erkek yazıp 2222 ye yolluyosun. ;D
süperdi yaa:D Kendini Aldatır her aldatan yaa :D
bak ben buna gülerim işte  ;D ;D ;D
Ama ben hiç gülmedim ki? :(
Harun'un dediğini yaptım ama bana yollanan yanıt;
"Yolladığınız mesaj yanlıştır!" oldu...
Nerede hata yaptım ki? Hani boşluk bırakılacak bir şey de yok altı üstü tek kelimelik bir mesajtı yane... :D :p

Şaka bir yana, gerçekten cep telefonları kadın/erkak farketmez aldatmaların keşfedilebileceği bir alet oldu çıktı.

A

alpagu

Kullanıcı
6 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aydın
www.besyohaber.com
İlginç bir araştırma doqrulup payı nedir bilemem ama nasıl desem aldatmak isteyen mutluka aldatır kadın erkek pek farketmez..Hem bu; sevgi ,güven işi seni sevmeyen kişiyle birliktelik yaşıyorsan aldatması muhtemeldir..

S

sessiz_lik25

Kullanıcı
28 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
erkek için görsellik daha önemli. o yüzden sms pek erkeklere hitap etmiyor.