KADIN NEDEN MUTSUZ OLUR?

• Konbuyu başlatan SUNFLOWERS
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde SUNFLOWERS tarafından oluşturulan KADIN NEDEN MUTSUZ OLUR? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,700 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı KADIN NEDEN MUTSUZ OLUR?
Konbuyu başlatan SUNFLOWERS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

spiritualsigns

Özgür bunlar klişe timinden alıntılar... :) Hal böyle değil... zira bunu yazanında bir erkek olduğuna kalıbı basarım ki şayet durum böyleyse içler acısı bir haldesiniz...  :p

Didem zaten Mustafayla iyi kötü anlamlı anlamsız tartışıyoruz, mustafanın yorumu üzerine savunma yapman gereksiz... Tartışma o istediği sürece devam eder... Teşekkürler müdahalen için gerek yoktu :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
İnsanlar için genelleme yapmayın...
Herkesin düşünce ve görüşleri aynı değildir ki bunların çoğu bana ve çevrmedekilere uymuyor...

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mesele belkide budur.
Karnını doyur kumandayı ver.
Beni sokmayan yılan bin yaşasın hesabı...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Didem zaten Mustafayla iyi kötü anlamlı anlamsız tartışıyoruz, mustafanın yorumu üzerine savunma yapman gereksiz...
Sizin tartışmanız beni ilgilendirmez. Konunun ilerleyişi dolayısı ile kendi yorumumu yapıyorum. Burada sizin herkese saldırmanız, herkesin yorumunu kendinize göre değiştirmeniz "gereksiz".

S

spiritualsigns

dideM' Alıntı:
Didem zaten Mustafayla iyi kötü anlamlı anlamsız tartışıyoruz, mustafanın yorumu üzerine savunma yapman gereksiz...
Sizin tartışmanız beni ilgilendirmez. Konunun ilerleyişi dolayısı ile kendi yorumumu yapıyorum. Burada sizin herkese saldırmanız, herkesin yorumunu kendinize göre değiştirmeniz "gereksiz".
:) diyosun..

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
gökteki yıldız' Alıntı:
İnsanlar için genelleme yapmayın...
Herkesin düşünce ve görüşleri aynı değildir ki bunların çoğu bana ve çevrmedekilere uymuyor...
Kesinlikle.

ASLI..HAN' Alıntı:
Mesele belkide budur.
Karnını doyur kumandayı ver.
Beni sokmayan yılan bin yaşasın hesabı...
Olayi 3 cümle ile açıkladığın için teşekkür ediyorum.
Klişe dedikleri ama net olan şey-di.

spiritualsigns' Alıntı:
Özgür bunlar klişe timinden alıntılar... :) Hal böyle değil... zira bunu yazanında bir erkek olduğuna kalıbı basarım ki şayet durum böyleyse içler acısı bir haldesiniz...  :p
Klişe timi kimdir? nedir? bilmiyorum. Ama ünlü bir kadın dergisinin alıntıları idi. Makara mutlaka... Yalnız gerçeklik payı yok değil.  ???

spiritualsigns' Alıntı:
Didem zaten Mustafayla iyi kötü anlamlı anlamsız tartışıyoruz, mustafanın yorumu üzerine savunma yapman gereksiz... Tartışma o istediği sürece devam eder... Teşekkürler müdahalen için gerek yoktu :)
Fikirlerin birbirini tutması ve iki kişi arasında -fikirdaş olduktan sonra- durumu beraber kollamaları kadar doğal bir şey olamaz. Ancak Didem n'olursa olsun bu forumun yöneticilerinden biridir. VE müdehale ediyorsa bir gereği mutlaka vardır. Eğer kararlardan memnun değilseniz, bunu bir başlık altında ilgili kategoriye açabilirsiniz. Konu içinde sorgulamanız yanlış ve yasaktır.

Bilginize.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Didem ne saldırması sadece kendi yorumumuzu getiriyoruz. Neyse boşverin arkadaşlar kapatalım herkes kendi düşüncesinde özgürdür.  ;)

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yanlış birşey olduysa da ben kendi adıma özür diliyorum. Sadece konu hakkında yorumda bunuldu  :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
UNKAPANI' Alıntı:
Didem ne saldırması sadece kendi yorumumuzu getiriyoruz. Neyse boşverin arkadaşlar kapatalım herkes kendi düşüncesinde özgürdür.  ;)
Cümlem yorum yapan arkadaşlara değildi, yanlış anlamışsın. Herkes yorumunu yapsın tabiiki ve yapacak da.. Bu site bunun için var. Kimsenin başkasının yorumuna "gereksiz"  deme hakkı yoktur. Bu kelime üzerine yazdım. Herkes üstüne alınmasın lütfen.

Teşekkürler.

S

spiritualsigns

Ben herhangi birşey sorgulamıyorum... Tartışmanın ortasında gereksiz bir müdahale idi kanımca... Şikayet edecek birşey yok... Yönetici olması saldırgan olduğumuzu söylemesine mahal vermez... Saldırı yoktu gördüğüm kadarıyle... Ya da ben öyle algılamıyordum.. demek ki görüş ve bakış farkı... :)

teşekkürler tartışmaya vermiş olduğunuz "olumlu" destekler için... Büyük sözler için büyük düşünmeli..

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Son yorumumu yapıyorum.

Tartışmanın ortasında gereksiz bir müdahale idi kanımca...
Bence de "kanınca"..

Yönetici olması saldırgan olduğumuzu söylemesine mahal vermez...
Sen kendi kendine yöneticiliğin çok özel bir şey olduğunu düşünüp herşeyi onun üstüne atıyorsun ama bunun yöneticilikle hiç bir alakası yok. Öncelikle insan olarak bakmak lazım. Bir insan diğerinin yorumuna gereksiz olarak bakıp bunu belirtiyorsa hangi haktan bahsediyorsun anlamadım. Bir üye olarak söylüyorum; bana gereksiz kelimesini kullanan biri için kendimde her hakkı görürüm. Öncelikle insan kendine bakmalı.

Başka yorum yapmayacağım, konuyu bölme taraftarı değilim.

Teşekkürler.

S

spiritualsigns

Yönetici olduğunu üzerine basarak ima eden Özgürdü..
Karıştırma... Kimseyi konumu dolayısıyle özel bulmam...

Ancak Didem n'olursa olsun bu forumun yöneticilerinden biridir
Tek bir kişinin hatrına "gereksiz" tartışmayı sonlandırıyorum.
Teşekkürler..

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Eski üyelerimiz ya da diğer siteden üyelerimiz olanlar benim yönetim anlayışımı bilir.

Demokrasiyi severim. Ama monarşi vazgeçilmezimdir. Demokrasi tarihine ve nereden geldiğine girmek istemiyorum. Ancak sevmediğim bir şeyin altını çizeyim. Noktalıyorum deyip, uzatılan ve üstüne devam etmemesi için mesaj yazdığım bir konunun uzamasını da sevmem ; uzatan(lar)ı da...

Kötü bir gün geçiriyorum. VE aksettirmek istemiyorum buraya.

KONU TARAFIMDAN KİLİTLENMİŞTİR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...