İŞTEN,EŞTEN,ŞEHİRDEN HERŞEYDEN KAÇMAK İSTEYENLER İÇİN...

• Konbuyu başlatan payro
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde payro tarafından oluşturulan İŞTEN,EŞTEN,ŞEHİRDEN HERŞEYDEN KAÇMAK İSTEYENLER İÇİN... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,459 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İŞTEN,EŞTEN,ŞEHİRDEN HERŞEYDEN KAÇMAK İSTEYENLER İÇİN...
Konbuyu başlatan payro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
Yaşam,insana sunulmuş bir armağansa şayet hadi durma valizi hemen hazır et..sen rahat ve huzurlu olursan ancak etrafındakiler içinde daha verimli olursun..Hava değişikliği lazım.Farklı bir mekan ve en az 24 saat gerekli senin için .Şu ana kadar hiç yapmadığın.Belkide sadece yatıp dinlendiğin farklı bir şeylerle dolu 24 saat. Unutmadan ruhuna giren tüm sıkıntı ve derrtleri dışarıya ancak ter ile birlikte atabilirsin .En az 45 dakika süreli ve terleten bir spor yap.Üzerine sauna veya masaj yaptırmaya git.Çok etkili .Tavsiye ederim.!!
Saygılarımla;

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
buna benim bu aralar kesinlikle ihtiyacım var.İnsanlardan bıktım artık ya hep sorun hep sorun biri de gelip çözüm önerse.Depresyona gireceğim ya  :’(

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
konuşmayı deniyorum ama karşımdaki insanı sanki umursamaz tavırları olmuyormu deli ediyor beni.Bir de bunca yaptıklarından sonra özür dilemesini bile unuttu desem sanki davranış değişikliği oldu neden bilmiyorum... :(

Saygılar

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çocuk değil ya... 4 ay önce farklıydı şimdi bambaşka biri oldu.. bazen düşünüyorumda acaba kendisini yenimi tanıtmaya başladı. yani gerçek yüzü yeni mi ortaya çıkıyor

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sağol desteğin için aklımda kalsın bekli lazım olur. ;D

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
BEN SANIRIM DEPRESYONDAYIM BİLE BUNLARIN BANA ETKİSİNİN OLABİLECEGİNİ DUSUNEMİYORUM DUSUNSEM BİLE BABAM İZİN VERMEZ BOYLE SEYLERE NEYSE BİZ DE CAREMİZE BASKA YOLLARDAN BAKARIZ TABİ BULABİLİRSEK
TESEKKURLER PAYRO

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben dostlukları asla kucumsemem ama ne paylasacagım ki dostlarım vardır dertlerimi paylastıgım ama rahatlamıyor içim işte bu yüzden diyorum ben depresyondayım diye insanlara artık güvenemiyorum  ne yaapcagımı da bilmiyorum içim cok kötü durumda ya ne diyim dah neyse insallah bu günlerim de gececek ve guzel gunler gelecek rabbimin izniyle benden kotu olanlar da var onlara elimden geldigince yardım etmeye calısıyorum ama bir de kendimi rahatlatabilsem
tekrar tesekkur ederim

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
senin işin birazda sabır ve imana kalmış zeyna007.
İnşAllah atlatırsın bu durumları

Saygılar

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
imanlıyım cok sükür de rabbim sabır versin biraz daha dişimi sıkmam gerekiyor insallah basımdan atacagım yakında bu sıkıntıları cok tesekkurler nehir hanım insallah atlatırım en kısa zamanda

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
HERŞEYDEN HERKESTEN KAÇABİLİRSİN AMA KENDİNDEN ASLA.NE YAPARSAN YAP NEREYE GİDERSEN GİT KENDİNİ DE GÖTÜRÜRSÜN.

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
giderken çocuklarımla eşimi nereye bırakacağım onlara kim bakacak ben en iyisi kalim burda

F

fethiye 2

Kullanıcı
2 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Bu hayata hiç bir seye üzülme her seyi  zamana bırak. :)

saygılarımla

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
bu yazılar benı pek rahatlatmaz ısten gucten kacmak ıcın bunları yapmadanda kendımı ıyı hıssedebılırım bırcak ınsana gorede degısır bu zaten

S

stallion_bull

Kullanıcı
17 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
eee nasıl olacak o yolunu bilen varmı :D