işte kısaca hayat

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sehla tarafından oluşturulan işte kısaca hayat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,562 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı işte kısaca hayat
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Batusch
M

meraklıfındık

Kullanıcı
17 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Muğla
:( bu yinede en makul durum. bu evrelerden geçmeden aramızdan ayrılan nice insanlar var :(

S

Samira

Kullanıcı
14 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
dünyaya geliş amacımızı hatırlattın için tşk ler :-X

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
insan dogar büyür yasar ve ölür aslında hersey böyle saol zamanın degerini iyi bilmek gerek saol :-[ :-[ :-[

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
sehlacım teşekkürler gerçekten harika bir paylaşım hayatın nekadar kısa olduğunu tekrar hatırlattı.. bu arada bunu aldım imza yaptım kendime teşekkürler :)

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
efsane_18' Alıntı:
insan dogar büyür yasar ve ölür aslında hersey böyle saol zamanın degerini iyi bilmek gerek saol :-[ :-[ :-[
Ama kimisi 20 sinde kimisi 100 ünde ölür...

Kimisi de 20 sinde ölür,100 yaşında gömülür...

Hayatı olması gereken şekilde değerlendirmemiz dileklerimle....(veda yazısı gibi oldu sanki:))

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
güzeldi,teşekkürler :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
E bayağı bayağı hızlandırılmış hali bu tabii. İçindeki sevinçler, hüzünler, kavgalar, mutluluklar, başarılar,..vs. hiç biri yokken herkesinki aynı!

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Zamanın kıymetini bilmekten usandım artık. Biraz da o benim kıymetimi bilsin. İyi baksın bana. Uzun yaşatsın. Engelleri yoketsin. Yapar mı ? yapmaz tabi. Bencil dir çunki. Önce seni dünyaya bi güzel kaptırır, güzellikleri gösterir sonra da alır götürür.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
dideM' Alıntı:
E bayağı bayağı hızlandırılmış hali bu tabii. İçindeki sevinçler, hüzünler, kavgalar, mutluluklar, başarılar,..vs. hiç biri yokken herkesinki aynı!
erkeklerin ki aynı değil ama  ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İşte kısaca hayat değil.
Kısaca bir kadının hayatı, nasıl oluyorsa bir bebek bitiveriyor yerden, yürüyor, koşuyor, hopluyor, zıplıyor,bir bakıon yine anlaşılmaz bir şekilde bir çocuk dünyaya getiriyor, büyütüyor yaşlanıyor ve ölüyor.

Dediğim gibi kısaca bir kadının hayatı.