İşte aşk(!) bu...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Codex tarafından oluşturulan İşte aşk(!) bu... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,097 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı İşte aşk(!) bu...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan involved
I

istanbul sevdalısı

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
Belki de onu ayağından tutan gerçek aşıktır ve sevdiğinin mutlu olması için kendi sevgisinden vazgeçmiştir. :)nasıl ama bu da bir olasılık  :D

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Cümleten Aşık Olmayaa... :)Teşekkürler.

T

tugba_itu_ucak

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
tek kelimeylee <süperr> insanlar arasnda daa böyle sevgler cogalsa diyorumm dünyaaa kurtulurr bee bu kadar daa emn ve kesn konusuyorumm.. ::)

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok şeker bi görüntü vermişler.
Böyle bir duyguyu  yaşamak için herkesin zamanı beklemesi ve çaba göstermesi gerekir diye düşünüyorum.

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
harika bir örüntü ama gercek askların ve asıkların olduğuna hele bu zamanda kaldığına inanmıyorum.artık hersey mantık cercevesiş dediklerinde....insanlar sevmeğide unuttular bence değer göstermeyi de... (sitere)  

Sitere ve diğer arkadaşlar, başkasından beklemeyin,ya da karşınızdakini beklemeyin.dolu dolu hesapsız ve çılgınca SEVİN ve SEVİLİN... üzerinize düşeni yapın karşınızdaki de eşek değildir heralde ;)  :D :D :D

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Sitere ve diğer arkadaşlar, başkasından beklemeyin,ya da karşınızdakini beklemeyin.dolu dolu hesapsız ve çılgınca SEVİN ve SEVİLİN... üzerinize düşeni yapın karşınızdaki de eşek değildir heralde ;)  :D :D :D
[/quote]

bu sözüne katılmıyorum kartal eşek olanlar var çünkü.yıprandığınla kalabiliyorsun çünkü :-[

P

Paradoks

Akıllılarla takılın sizde arkadaslar ama gönül buu ferman dinlermi.. :)

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
bu sözüne katılmıyorum kartal eşek olanlar var çünkü.yıprandığınla kalabiliyorsun çünkü

haklısın be yarence,böyle olmasını istediğim için yazdım.  ........  olduğunu bilmiyor muyum sanıyosun.  hesapsız olmasını isterim sevginin,ondandır isyanım gönlüme ve gönüllere...

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ondandır isyanım gönlüme ve gönüllere...

eğer bunu yazabiliyorsan yani karşılıksız olmasını sevginin istiyorsan sen karşılıksız bişiler yapıyorsun diye düşünürüm ben bu yüzden de kendine isyan etme bence başka gönüllere et.nede olsa ......... olan onlar ;)

A

arzu_35

Kullanıcı
4 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ey aşk nerdesin sen her yerdesin ee tamam da nerdesinn :D ;D