işte akıl okuyucusu (imiş)

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde sehla tarafından oluşturulan işte akıl okuyucusu (imiş) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,544 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı işte akıl okuyucusu (imiş)
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gözlük
morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ewt..aynı sayıyı 2nci kez denediinde tutmuo  :p  saol paylaşm için

S

sekudu

Kullanıcı
7 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok basit yemezler

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
şaştım kaldım  :eek:

K

kolayo

Kullanıcı
4 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
çıkacak resim belli tuttuğu her sayının karşılığı o resim,başka şansın yok zaten  ;D      ama güzelmiş emeğine sağlık

P

palastan

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
her defasında sekıller degısıyor her sembolden 4 mu yoksa 6 mı tam saymadım ama o kadar var tabıkı sallama olasılıgımıda korsan tutma olasılıgı cok fazla

K

kolayo

Kullanıcı
4 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
tabiki akıl okuyucu olduğuna kimse inanmıyoda emeğe saygı göstermek lazım dimi ama...öyle veya bulmuş adam..paylaşım için tşkrler

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
vayyy süpermiiş yaa

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
EVET GRETANIN DEDİİ GİBİ AMA GERÇEKTEN DE ÇOK GUSEL TASARLANMIŞ  :eek: :eek: :eek: :eek:

R

roy_carol

Kullanıcı
11 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
zekice düşünülmüş diyemem.aşağıdaki çizelgede bir matematik oyunu gizli. yani bizim söz konusu rakamların bizim hafızamızdan geçecek olan rakamlarla olası bir sonuçları önceden bulunup yukarıdaki kareye tanımlanmış.yani arkadaşlar hiç uğraşmayın toplama çıkarmayla sonuç ve tümleyen sayılar önceden bellli... ;) ;) ;)

G

*g@mz£*

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Riz£
ewt katılıyorum sana gerçekten de hep 9 un katları çıkyıo ve şekil hep aynı

G

gözlük

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
ARKADAŞLAR AKLINIZDA ÜÇ TENE SAYI TUTUN İŞLEMLERİ YAPIN HEPSİNE DE ŞEKİLDEN BAKIN BULDUGUNUZ SONUÇLARDA HEP AYNI SEMBOL VAR