Issız Adam’ yolunu tamamladı! /Gişede son durum/

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Issız Adam’ yolunu tamamladı! \/Gişede son durum\/ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,210 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Issız Adam’ yolunu tamamladı! \/Gişede son durum\/
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Issız Adam’ yolunu tamamladı!

“A.R.O.G”un vizyona girdiği 5 Aralık 2008 tarihinden beri Türkiye’nin gişe rakamlarını “Issız Adam”, “Muro” ve “A.R.O.G” domine ediyordu. Öyle ki bu üçlü, aralarına hiçbir filmi sokmayarak ilk üçteki yerlerini sürekli korudular. Bu haftaki rakamlara baktığımızda ise birinci sırada yeni bir film görüyoruz. “Issız Adam” ikinci, “A.R.O.G” üçüncü, “Muro” ise ancak yedinci sırada kendine yer bulabilmiş durumda.

Gişede son durum

1-Vali 95.938
2-Issız Adam 93.227
3-A.R.O.G 57.309
4-Barselona, Barselona 31.678
5-Doğmamış 30.691
6-Bolt 24.829
7-Muro 19.761
8-Avustralya 16.822
9-Şeytanın Pabucu 15.967
10-Yolcular 10.306

E-kolay sinema​

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Issız Adam Avrupa yı ağlatacak

15. haftada 2 milyon 765 bin kişinin izlediği "Issız Adam", Avrupa'ya açılıyor

Çağan Irmak’ın yönettiği, başrollerini Cemal Hünal ve Melis Birkan’ın paylaştığı film, 12 Mart’tan itibaren Avrupa’da izleyicilerle buluşacak.
Alman Kinostar Firması tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek olan film, Almanya, Avusturya, Fransa, isviçre, Belçika, Hollanda, Danimarka, İsveç, Norveç ve ayrıca İngiltere’de yaklaşık 100 kopyayla vizyona girecek.
Filmin Avrupa galaları, 8 Mart’ta Berlin’de oyuncuların ve yönetmenin katılımıyla gerçekleşecek. Issız Adam’ın DVD’si ise, 23 Mart’ta satışa sunulacak. Issız Adam’ın, en az film kadar kendinden söz ettiren müzik albümünün satışı ise 155 bine ulaştı

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ağlatsın bakalım,beni ağlatamadı ama,gözümde yaş,suratım asık sinemadan çıktıgım aklıma geldi  ::)
müzik albümünün  hepsini indirdik,o ortamda dinlemek gibi olmuyor ama yinede hoş müzikler  :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Issız Adam benıde ağlaytamadı zaten ağlatması mucize olurdu :))) Vali gerçekten güzel herkese tavsiye ederim. Avrupalılar aglasın bırazda onlar gerci Türkler kadar duygusal dııl ama...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sonunu izlemişinya o yeterli sana  ::)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Issız Adam’ yolunu tamamladı!

İşsiz adam yerinde sayıyor hala  :d

Övdükleri kadar değilmiş yav, anlamazdın anlamazdın olmasa izleniceği yoh :d
Ayla dikmen'e dua etsinler bana o izletti :d

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sen anlamazsın anlamazsınnnn ::)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Su Perisi' Alıntı:
Sen anlamazsın anlamazsınnnn ::)
Siz anladınızda başınız göğe erdi sanki :d
Anladıgınız sandıgınızı sanıyorusunuz hepsi bu.

Ay aklıma bi şarkı geldi bah.

Ne sen bulutsun nede ben yağmur,ne sen mağrur nede ben mağrur,hüzünlü bir akşam içmişiz sarhoşuzzzzzz hepsi bu,
Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan  diyede bir nakaratı vardı.

Hepsi bu :d Tuttum bu şarkıyı du bulayımda dinleyeyim.

Anlamazdım anlamazzzzzzzdım bişelere bel bağlamazzdımmmmmmm.
Ayla dikmenin erkek anatomisine sahip biriyim ona göre  :d

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Seni birazcık tanıdıgım için böylesi bir yorum verecegini tahmin edebiliyorum kaptan  ::)

İnş bir gün anlayabilecegin biri çıkar karşına,o zaman dersin "beni bir sen anladın,onuda yanlış anladın"  ;D

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Türkiye Türkiye olalı böyle rezil film görmedi diyerek izledim. Kuzenim ağlamış, beğenmiş. ben de büyük bir beklentiyle izledim. tam bir fiyaskoydu....!

S

spiritualsigns

Çağan Irmak geniş bir kesimin duygularına nasıl hitap edeceğini biliyor.... kullanılan mekanlar atmosfer ve müzikler güzel evet... bunun haricinde işlenen konu ve replikler başarılı değildi.... Yinede beğendim...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok konuşuldu,söylendi,işsiz adam,ıssız adam tişörtleri,çorapları,pankartları  ile geyiği yapıldı neyse ki yolunu tamamladı

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ebruliyn' Alıntı:
Çok konuşuldu,söylendi,işsiz adam,ıssız adam tişörtleri,çorapları,pankartları  ile geyiği yapıldı neyse ki yolunu tamamladı
İyiki tamamladı yav :d Harbi geyiklik filmdi ama.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Çağan Irmak’ın “Issız Adam” filmi, Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü öğrencilerinden Can Sarcan ve ekibi sayesinde “Kızsız Adam”a dönüştü!

Hayrettin Onur Karaoğuz ve Danem ıdil Karakılavuz’un rol aldığı 12 dakikalık “Kızsız Adam”da, orijinal filmin en can alıcı sahneleri son derece komik bir üslupla işlendi. Örneğin bu filmin esas adamı da “Issız Adam”daki gibi entelektüel bir aşçı, ama dünya mutfağı yerine kurufasulye pişirmeyi tercih ediyor. Üstelik yemeğinden kıl ve peruk çıkıyor.

Çağan ekiple görüşecek

Can Sarcan’ın yönettiği, “Issız Adam” olmak isteyip de beceremeyenlere ithaf edilen filmin galası geçen hafta Facebook’da yapıldı. Bir haftada 10 binlerce kişiye ulaşan “Kızsız Adam”, Çağan Irmak’ın da dikkatinden kaçmadı. Irmak, aynı web sitesi aracılığıyla Can Sarcan ve ekibine “Çok güldüm, iyi iş çıkarmışsınız. En kısa zamanda görüşelim” dedi.

Bu filmin esas adamı da “Issız Adam”daki gibi müzik tutkunu ve plak biriktiriyor. Ama koleksiyonunda Semiramis Pekkan, Nil Burak gibi isimler değil, Ümit Besen, Orhan Gencebay ve ızzet Altınmeşe 45’likleri yer alıyor.

Videoyu izlemek için
TIKLAYIN

Önce ağlattı,sonra güldürdü  ;D

K

KediCm

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Şu milletim deki KOPYA Özelliği olmasa ! Sanırım Hiçbir işi beceremeyeceğiz  Her sektörde  kopyacıyız.  Bana hiç samimi gelmiyor .  Müzikleri Güzel evet                                    filim notum: 3      müzikleri :8

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Neden bukadar ısrarcıyım bilemiyorum ama benim  izleyeceğim her filimde illaki bir sosyal ileti olmalı.
Ama bazan konusu boş hatta hoş filmleride izlemek gerekiyor.
Bu filme arkadaşımın ısrarı üzerine beraber gittik . Yok ben etkilenmem öyle duygusal şeylerden dedim demesine de ..
Ya inanamıyorum sonunda arkadaşla gözyaşlarına boğulduk .
Ben bile bu kadar etkilendiysem ...Amanda aman way diğer izleyicilerin haline : (