ısparta! gül şehir.. başın sağolsun..

• Konbuyu başlatan humyra
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde humyra tarafından oluşturulan ısparta! gül şehir.. başın sağolsun.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,503 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ısparta! gül şehir.. başın sağolsun..
Konbuyu başlatan humyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan heza
H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kımılerı esını kımılerı kızını hatta kızlarını.. kımıleri mınıcık yavrusunu..  kımılerı hocasını profesorunu.. kımısı oğlunu kımısı dayısını kımı amcasını .. kımıde canı abisini biricik kızkardesını.. annesini!! babasını!! sevdiğini!! vefat edenlere ganı ganı rahmet dılıyorum.. arkada, tüm ömürleri boyunca koskocaman bi acı yasayacak olanlarada sabır sabır sabır dılıyorumm..

[eklenti yönetici tarafından silindi]

H

hayal_12

Gerçekten çok üzücü.. Onlarca insan bir anda göçtü gitti.. Ne diyelim ölenlere Allah rahmet eylesin, geride bıraktıklarına da sabır... 

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu yeni bi haber mi acaba? uçak mı düşmüşş Isparta'da? :-[

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evet yenı haber bu gece sabaha dgru düştü esracım 57 kayıp..

A

ayben

Allah rahmet eğlesin günahlarını affetsin inş zor bir durum geride kalanlarda sabır versin inş tüm yurdumuzun başı sağolsun arkadaşlar ölüm işte hep ensemizde aldığımız nefeste...

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ölüm işte hep ensemizde aldığımız nefeste.......

F

fıstık

Rabb'im ölenlere rahmet etsin, geride kalanlara sabır versin inş. ama bilim adamlarımızı kaybetmiş olmamız düşündürmüyor değil... eğer bir komplo varsa muhakkak bedelini ödeyeceklerdir...  :mad:  başımız sağolsun  :-[

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
allah rahmet eğlesin :'( :'(
bence bunda kesinlikle bi komplo war :mad: :mad:

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hemende unuttum ne kadar gafilim Allahım affet..

M

merkez5465

Kullanıcı
21 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
www.fotokritik.com
Çok garip bir olay...
İnişe o kadar az bir zaman kala hiçbir teknik hata yokken uçağın ani düşüşü herkesi çok şaşırtıyor...
Allah rahmet eylesin
Kalanlara da sabır versin Rabbim...

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Allah rahmet eylesin. :-[

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Allah Rahmet eylesin , Yakınlarına sabır  ve başsağlığı diliyorum. Hiç birimizin yarın için garantisi yok.

T

the_sweet

Kullanıcı
11 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bursa
çok üzücü bir olay uçağa binmekten korkardım ama bu olaydan sonra daha bi korkar oldum :(Allah rahmet eylesin yakınlarına da sabır diliyorum..

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
allah rahmet eylesin ve yakınlarına sabırlar versin.... hayat bir anlık işte herşeyi dert etmemek gerek  :-[

H

heza

Kullanıcı
23 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
:-[ölenlere ALLA'tan rahmet,  kalanlara sabır diliyorum. Uçağın düşmesinde parmağı olanları da ALLAH ıslah etsin...