İşinize yarayacak faydalı programlar bu başlık altında..

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan İşinize yarayacak faydalı programlar bu başlık altında.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,301 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı İşinize yarayacak faydalı programlar bu başlık altında..
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Acaba elimdeki bir MP3 dosyasını tekrar WAV haline nasıl dönüştürebilirim? Bu dosyaları alıp ses işleme programları ile üzerlerinde oynama yapmak istiyorum da...
Eğer MP3 çalmak için WINAMP kullanıyorsanız (ki pek çok bilgisayar kullanıcısının MP3 çalar olarak tercihi WINAMP'tan yanadır) bunu çok basit bir şekilde başarabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
1. WINAMP uygulamasını çalıştırın.
2. WAV haline döndermek istediğiniz MP3 dosyasını açın.
3. CTRL + P tuşlarına basın, WINAMP seçenekler diyalog kutusu ekrana gelecektir.
4. Sol taraftaki listeden OUTPUT üzerine tıklayın.
5. Sağ taraftaki listeden NULLSOFT DISK WRITER... seçeneğinin üzerine çift tıklayın.
6. MP3 dosyasının WAV haline dönüştürüldüğünden kaydedileceği klasörü seçin.
7. OK düğmesine basın ve klasör seçim diyalog kutusunu kapatın.
8. NULLSOFT DISK WRITER... seçeneğinin üzerine bir kere tıklayın, seçili hale gelsin.
9. CLOSE düğmesine basın ve WINAMP seçenekler diyalog kutusunu kapatın.
10. X tuşuna basın, şarkı çalmaya başlayacaktır. Ancak OUTPUT seçeneğini NULLSOFT DISK WRITER... yaptığımız için hoparlörlerden ses gelmeyecek, bunun yerine MP3 dosyası masaüstünde bir WAS dosyasına kaydedilecektir, bu işlem oldukça hızlıdır.

İşte bu kadar. Artık bu WAV dosyası ile istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz bir nokta var, o da şu: bu kayıt işlemi bittikten sonra tekrar WINAMP seçenekler bölümüne gelin ve OUTPUT bölümünde bu sefer NULLSOFT WAVE OUT... seçeneğini aktif hale getirin. Aksi takdirde çalmak istediğiniz her MP3 dosyası sabit diske kaydedilmek istenecektir. Dosya kaydetmek istediğinizde tekrar bu ayarı yapabilirsiniz nasıl olsa...

A

ayben

saol safari bende bişi soracam peki bunları hazırladığımız bir slayta nasıl gömeriz  ???
ya da yükleriz  ???

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Bunun için biraz araştırma yapman gerek
elinin altında bir program var aslında.
windows movie maker
Bilgisayarında kurulu tüm programların içinde yer almakta.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Ayben' Alıntı:
çok açıklayıcı oldu saol :mad: ;)
Yanlış anlamana üzüldüm. Program çok basit bir program  olarak görünsede zor olan bir çok yeri var biraz karıştırman için bunları söyledim. Programın nasıl kullanılacağını buraya yazmamı beklemiyorsun herhalde :)
Çünkü tam olarak bende biliyorum desem yalan söylemiş olurum :)

A

ayben

yoo yanlış anlamadım nerden çıkardın  :)
asıl sen yanlış anladın beni, ben kendime kızdım daha önce denedim ama pek başarılı olamadım o yüzden ;)

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bilgi için Tskkrler

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin

Internet tarayıcınıza kendiniz yön verin..
Spyware'leri engelleyin , otomatik virüs taraması yaptırın.. Kısaca birçok özelliği kendiniz restore edin..​

Mozilla Firefox Setup Dosyası Link'i:
http://rapidshare.com/files/81686648/Firefox_Setup_2.0.0.11.exe.html​

P

Paradoks

Tesekkürler.. haa birde bunun hızlı kullanımı nasıll biliormusunuzz.. :-\

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin

Eset NOD32 Anti-Virüs ile zararlı programlar , virüsler , trojenler , truva atı ve türevleri , casus mailler ve tehlike arz eden bütün yazılımlara karşı bilgisayarınızı yavaşlatmadan tam koruma sağlayın..

Eset NOD32 Anti-Virüs Program Download Link'i:

http://rapidshare.com/files/83417048/eav_nt32_enu.msi.html

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Evet free seçiyoruz.. Sonra da birazcık bekliyoruz..

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Rica ederim.. İsteyen olursa tam sürüme çevirmesine yardımcı olabilirim..