İşinize yarayacak faydalı programlar bu başlık altında..

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan İşinize yarayacak faydalı programlar bu başlık altında.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,437 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı İşinize yarayacak faydalı programlar bu başlık altında..
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

sessiz_lik25

Kullanıcı
28 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
flash programı nasıl elde edebilirim. hangi sürümü olduğu önemli değil. biraz üzerinde çalışmak istiyorum.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
yok yokmuş burda :)Nasıl kaçırmışım bu sayfayı :)

"6 Dil bilen sözlük" metin çeviriside yapabiliyor mu? Ona göre indirecegim,birde mb si ne kadar bilginiz var mı?

S

spiritualsigns

Su Perisi' Alıntı:

"6 Dil bilen sözlük" metin çeviriside yapabiliyor mu? Ona göre indirecegim,birde mb si ne kadar bilginiz var mı?

metin çevirisi yapması farklı bir konu... yapıyor denir ama asla uluorta sunulan programlarda bunu bulamazsınız... bence kelime bazındadır... ve kotanızı etkileyeceğini sanmam hoş ben linki görmedim... ama bu tarz programlara çok güvenmem... tercih sizin... :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
spiritualsigns' Alıntı:
Su Perisi' Alıntı:

metin çevirisi yapması farklı bir konu... yapıyor denir ama asla uluorta sunulan programlarda bunu bulamazsınız... bence kelime bazındadır... ve kotanızı etkileyeceğini sanmam hoş ben linki görmedim... ama bu tarz programlara çok güvenmem... tercih sizin... :)
:-[
Bir an sevinmiştim,bir ara net üzeri metin cevirisi yapan bir sitem vardı,kaybettim format attogomda gitti adresi:(

metin çevirisi yapabilecegim bir çevirme programı yok mudur?
Bir ara kullandıgım "babylon " vardı...Sonra key felan istedi iptal ettim programı sildim...
Güvendigim bir adres olsa deneme yada demosu olmayan ve free olan:) indirmek isterim :)