İLGİNÇ BİR ARAŞTIRMA(Anlayana...)

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan İLGİNÇ BİR ARAŞTIRMA(Anlayana...) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,006 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı İLGİNÇ BİR ARAŞTIRMA(Anlayana...)
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
O

orel

Kullanıcı
14 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
herkes kendi penceresinden sadece gormek istedigini goruyor... butun insanlarin iki gozu, iki kulagi ve tek bir agzi var .ve tanrinin karsisinda hepimiz esitiz.. bizi birlestiren sevgi ayiranda kin ve nefret .. neyi, nasil yasamak istiyoruz o kismida secim....

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
orel' Alıntı:
herkes kendi penceresinden sadece gormek istedigini goruyor... butun insanlarin iki gozu, iki kulagi ve tek bir agzi var .ve tanrinin karsisinda hepimiz esitiz.. bizi birlestiren sevgi ayiranda kin ve nefret .. neyi, nasil yasamak istiyoruz o kismida secim....
Güzel yorumun için teşekkürler orel.

S

saricadi

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
hepsi doğru tabi ki.. Ama ben son satırda takıldım..

* Ve Amerika´daki insanlar "dünyanın geri kalan kısmı"nın ne anlama geldiğini bilmiyorlar.  :mad:

P

Paradoks

saricadi' Alıntı:
hepsi doğru tabi ki.. Ama ben son satırda takıldım..

* Ve Amerika´daki insanlar "dünyanın geri kalan kısmı"nın ne anlama geldiğini bilmiyorlar.  :mad:
:mad: Yanılıolarrr dünyaa hic bir devletin mutlak himayesinde degil! Güclü devlet olmaları sadece artılarıdırr.. Die düsünüorumm ben.

S

SERDARÖZ

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
aynen katılıyorum.teşekkürler

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
bayıldım .. isabetin böylesi :):) ;) harika..arkadaşlar yazının sonunda dürüstçe yazıyor ya.. iyi okuyunuz lütfen..saygılar..

Pek anladığımı söyleyemem ama sorunun içinde dürüstlük geçmior. alakalı olabilme ihtimali olabilirmi? 

Alıntı sahibi: prenses_o6 üzerinde 08 Ağustos 2007, 20:57:13 Çrş
* İsrail´deki insanlar "dürüstlük" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar.

C

cigdemkula

Kullanıcı
23 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Konya
paylaşım için tşk ederim...(kimse üzerine alınmasın )bence bir ekleme daha yapılması gerekir buda bütün dünya da yaşayan ademoğlu için " insan" kelimesinin anlamını bildiklerini zannedip ortalıkta dolananlar...yaratan bizi o kadar mükemmel yaratmışki bunu çözdükleri zaman diğer maddelerde ister istemez diskalifiye olacaktır...

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
dogru hepsi haee Türklerde calısmak kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyolar galiba ;D ;D ;D

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
EVET HEPSII COK DGRU VE GERCEKTENN TURKIYEDE DEMOKRASII VARMI???????????????????????????????????????? :mad:

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
söylediklerinizin hepsine katılıyorum arkadaşlar.doğruluk payı oldukça yüksek bir arştırma bence

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
!!!işte acı gerçek!!!
kesinlikle katılıyorum paylaşım için teşekkürler

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
gerçekten çok ilginç ve üzüntücü bir olay paylaşım için teşekkürler :)

S

sıcak

Kullanıcı
27 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hatay
İsrail´deki insanlar "dürüstlük" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar.
Ve Amerika´daki insanlar "dünyanın geri kalan kısmı"nın ne anlama geldiğini bilmiyorlar.
bu cümlelere katılyorum. ne bilsin amerikalı kendisinden başka insanlarında dünyada yaşadığını.
ne bilsin israilli insanlık kavramını
çok teşekkür ederim böyle güzel ve dünya adına utanç verici yazıyı bizimle paylaştığın için.