İlgin. YASALAR

• Konbuyu başlatan gencpsikolog
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde gencpsikolog tarafından oluşturulan İlgin. YASALAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,984 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı İlgin. YASALAR
Konbuyu başlatan gencpsikolog
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Harun
G

gencpsikolog

Kullanıcı
12 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
D.Bakır
WILLOUGHBY YASASI
Birine bir makinenin çalışmadığını kanıtlamaya çalışırsanız makine o anda çalışacaktır.

ANDREW YOUNG YASASI
Eğer 100 işadamı yasal olmayan bir iş yapmaya karar verirlerse, o iş yasal olur.

AXWELL'IN ÇIKARDIGI SONUÇ
Eğer havayı soluyabiliyor ama suyu içemiyorsanız geri kalmış bir ülkedesinizdir. Oysa, suyu içebiliyor ama havayı soluyamıyorsanız kalkınmış bir ülkedesinizdir.

LOFTA'NIN GÖZYASLARI
Hiç kimse sizi kendinizi iyi hissettiğiniz zaman terketmez.

FANT YASASI
Bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar kesinlikle elinizin dolu olduğu taraftaki  cebinizdedir

MONLY'NIN KURALI
Mantık, yanlış sonuca özgüveninizi yitirmeden sistematik bir biçimde ulaşma yöntemidir.

MURPHY ILKESI
İyi bir yanlış yapmanın her zaman bir yolu vardır.

FULTON'UN YERÇEKIMI YASASI
Düşen bir nesneyi sakın tutmaya çalışmayın. Bırakın düşsün, daha az zarar görecektir.

CAMPBELL YASASI
Ne kadar az iş yaparsanız, işleriniz o kadar yolunda gider.

KOVAC'IN YASASI
Telefonda yanlış numara çevirdiğinizde, asla mesgul çalmaz.

ANONIM BIR YASA
Beklenmedik bir yerden gelen para, beklenmedik bir harcamaya gider.

ÖNEMLI INSANLAR KURALI
Büyük hayranlık ve saygı duydugunuz insanların derin düşüncelere daldığını gördüğünüzde, olasılıkla öğle yemeğinde ne yiyeceklerini düsünüyorlardır.

YASENEK'IN GÖZLEMI
Öpüşen insanlar birbirlerine o kadar yaklaşırlar ki, birbirlerinin hatalarını göremezler.

ARLEN YASASI
Bir yerden ayrılırken, insanların size ne kadar iyi davrandıklarını görmek çok ilginçtir.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
KOVAC'IN YASASI
Telefonda yanlış numara çevirdiğinizde, asla mesgul çalmaz.

Ve neden hep karşı cins çıkar onuda anlamış degilim:)

ARLEN YASASI
Bir yerden ayrılırken, insanların size ne kadar iyi davrandıklarını görmek çok ilginçtir.

Bir söz var"misafir misafiri istemez,ev sahibi hiç birini istemezmiş" diye.. :)

FANT YASASI
Bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar kesinlikle elinizin dolu olduğu taraftaki  cebinizdedir

Bunu deneyecegim bakalım yasa ne kadar doğru:)

ANDREW YOUNG YASASI
Eğer 100 işadamı yasal olmayan bir iş yapmaya karar verirlerse, o iş yasal olur.

Ya da kendi yasalarına uydurur..

Paylaşımın  için teşekkürler.. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
ANDREW YOUNG YASASI

Bu doğru vesselam. Hatta 100 iş adamınada gerek yok. Bir oğul yetiyor. Gece yarısı kanunları felan hazırlanıp yaptığı işe legallik kazandırılıyor :d
Ay sabah sabah çok güldüm.
Mısırı kurutunmi ambarda durutunmi, bir gece de ihracatçı oluyorsun.
Ben demiyorum tarih diyor.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
WILLOUGHBY YASASI
Birine bir makinenin çalışmadığını kanıtlamaya çalışırsanız makine o anda çalışacaktır.

;D ;D ;D ;D ;D
Bazen komşu geliyor diyor televizyon çalışmıyor, ben bakmaya gidiyorum başlıyor çalışmaya.
Hahhah ya bunun tersi de geçerli. Çalışır çalışır mesela hocaya gösterirsin bozulur. Kesinlikle doğru  ;D