Hotmail hesabınıza Outlook ile takip Edebilrsiniz

• Konbuyu başlatan agokalper
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde agokalper tarafından oluşturulan Hotmail hesabınıza Outlook ile takip Edebilrsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,081 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Hotmail hesabınıza Outlook ile takip Edebilrsiniz
Konbuyu başlatan agokalper
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Windows Live ekibi tarafından 12 mart 2009 tarihinde duyurulan bir hizmet
Microsoft’un ücretsiz olarak sağladığı  e-posta servisi olan Hotmaili bilgisayarımıza kurdugumuz Windows Live Mail programı ile internet tarayıcıdan hotmaile girmeden yönetebiliyorduk. Windows Live ekibi tarafından 12 martta yapılan duyuruya göre artık mail hesabımızı Outlook gibi mail araçlarında da kullanabileceğiz.

Windows Live Hotmail hesabımızı Outlook veya Thunderbird gibi e-posta istemcisi yazılımlarda da kullanabilmemiz için ayarlarımızı aşağıdaki gibi yapmamız gerekiyor.
POP server: pop3.live.com (Port 995)
POP SSL destegi : evet
Kullanıcı adı: Windows Livemail adresiniz, (yourname@hotmail.com)
Parola: Windowa live Parolanız
SMTP server: smtp.live.com (Port 25)
Doğrulama (Authentication required?) = evet
TLS/SSL = Evet

Yukarıdaki ayarları doğru yaptığınızda windows live hotmail hesabınızı sorunsuz bir şekilde outlook ve benzeri programlarda kullanabilirsiniz.

C

composite

Kullanıcı
12 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler, ayarları uyguladım çalışıyor, ancak bugüne kadar sürekli hotmailden kontrol ettim maillerimi, outlook nasıl kullanılıyor tam olarak bilmiyorum.Bu ayarları yaptıktan sonra bir mail aldığımızda outlook dan uyarı almamız gerekmezmi.Araçlar>gönder-al>tüm hesap gruplarına tıklamadan yeni bir mailin geldiğinden haberim olmuyor.Bunu nasıl düzeltebilirim

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
composite' Alıntı:
Teşekkürler, ayarları uyguladım çalışıyor, ancak bugüne kadar sürekli hotmailden kontrol ettim maillerimi, outlook nasıl kullanılıyor tam olarak bilmiyorum.Bu ayarları yaptıktan sonra bir mail aldığımızda outlook dan uyarı almamız gerekmezmi.Araçlar>gönder-al>tüm hesap gruplarına tıklamadan yeni bir mailin geldiğinden haberim olmuyor.Bunu nasıl düzeltebilirim
Gönderme alma ayarlarından zamanlı gönderme almayı aktif hale getirmen gerekiyor. Örneğin 5 dakikada bir otomatik alır.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bizim CRM bunu da kabul etmez herhal:))
Ya ileri bir program kullanacağız diye tüm teknolojiden yoksun kalıyoruzya ona yanıyorum yane  ;D

C

composite

Kullanıcı
12 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
[/quote]
Gönderme alma ayarlarından zamanlı gönderme almayı aktif hale getirmen gerekiyor. Örneğin 5 dakikada bir otomatik alır.

[/quote]

Teşekkürler

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hesap kitap işlerine aklım ermiyo benim :d
Yinede konu için teşekkürler..