herkes bu çocuğu konuşuyor.

• Konbuyu başlatan bloodelf
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde bloodelf tarafından oluşturulan herkes bu çocuğu konuşuyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,909 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı herkes bu çocuğu konuşuyor.
Konbuyu başlatan bloodelf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kahvekeyfi
O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hatice şengül' Alıntı:
ben 3 yaşında org çalmaya başladım 4.5 yaşında ingilizce kursuna gidiyordum 5 yaşında okul başladı nedense sonra pek üzerime düşülmedi  ablamı keşfettiklerinde orta 1 deydi şimdi ablam mimar sinan güzel sanatlar fakültesi resim ve üst lisansını birincilikle bitirdi beni 3 yaşımdayken farketmişlerdi

bunu neden anlattım

hepimiz dahiyiz/dahiydik ama elimizden alındı

bu durumdaailenin rolü büyük 3 yaşında bir çocuk kendi kararlarını veremiyor eğer anne baba vizyon sahibi bireyler olsaydı belki ben şu an 22 yaşında cici bir piyanisttim ama onların kataraktının kalkması ablama yaradı

biz geleceğin ebeveynleri olarak çocuklarımızın her türlü eğilimine saygı göstermeliyiz diyor iyi ana babalar olmak için çabalamalıyız diyorum

bana katılanlar el kaldırsın lütfen
Aynen sana katılıyorum Hatice..
Bende çok net hatırlıyorum okula gitmeden önce çizdiğim resimler herkesi hayrete düşürürdü , 'bu kız ressam olacak galiba' denirdi.
Ama malesef ailem tarafından sanatın kötü birşey olduğu öğretildi ve yeteneklerim köreldi.Şuan o zamanki gibi güzel resim çizemiyorum.
Her çocuğun böyle yeteneklerle doğabileceğine inanmıyorum ama yeteneklerin kaderinin ailelerinde olduğuna katılıyorum ..

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
ben kendime söz verdim çocuğuma ne pahasına mal olursa olsun her türlü etkinlikle buluşturup yeteneklerine göre bir yaşam çizmesini sağlamalıyım elimden geleni yapıcam sonuçta insan dünyaya hayırlı evlatlar getirmek için gelir ben olamadım çocuğum olsun

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ah kapitalizm ah. çocuklara yatırım yapmaya başladın artıkın.
Ne diyeyim çocuğun zekasına bişe demiom helal olsunda, sanırım hatta eminimki bir ömür kullanılıcak. Hemde bu yaşta başladığına göre uzunca bi ömür.. ne çocukluk yaşıcak ne gençlik.

Z

zebra

Kullanıcı
22 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
bence o çocuk gelen teklifi reddede bilirdi çocuğun kendi hayatı ama ileride jok pişman olacak zekasını şimdiden yoruyor valla ne diim... :eek:

S

spiritualsigns

Yinede genetik bir sorun bu.. ne tür bir psikolojik destek alıyor meraktayım doğrusu... çok sevimli gelmedi bu durum bana... Herşeyi zamanında yaşadığında anlam kazanıyor... O'nun yerinde olmak istemezdim...

K

kahvekeyfi

Kullanıcı
11 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
bu kadar zeki olup ne yapacağım çocukluğum nerde hani :)