"Her İnsan Bir Markadır"-Mehmet Auf

• Konbuyu başlatan mbahadir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler kategorisinde mbahadir tarafından oluşturulan \"Her İnsan Bir Markadır\"-Mehmet Auf başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,722 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler
Konu Başlığı \"Her İnsan Bir Markadır\"-Mehmet Auf
Konbuyu başlatan mbahadir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kanaysel
P

Pitoxil

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
çok güzel bir paylaşım. Eline Sağlık..
Herkes bir marka olabilir...Markalaşmanın zor olduğuna inanırım Uzmanlık, liderlik, kişilik, uzmanlık, özgünlük, görünürlük, tutarlılık, sabır, iletişim ister. Oto sektöründen Vosvos da bir araba, Jetta da bir araba ikisi arasındaki marka farkı tartışılmaz.
İnsanlarıda birbirinden ayırt eden işaretler (markalar) vardır ama önemli olan prestijli saygın marka olmak.. ;)

Y

yavuzsayoğlu

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
osmaniye
yazının başında uzun demişsin ewet uzun olabilir ama emin ol hiç sıkılmadan bir solukta okudum teşekkürler bahadır

C

cpgulen

Kullanıcı
11 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yarattığı etki kaçınılmaz.bir de uygun iş ve para olsa ...

F

fkaragul

Kullanıcı
2 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
teşekkürler çok iyi bir paylaşım

P

pazarla(R)

Kullanıcı
1 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
www.facebook.com
Marka konusu bağımlısı olduğum Pazarlama Dünya'sının KALBİ'dir ki (Her İnsan Bir Markadır) yaklaşımına saygım sonsuz. paylaşımın için çoook teşekkürler.

M

masterful

Kullanıcı
2 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Emek ve Paylaşımınızdan Dolayı Teşekkür Ederim.
Saygılar.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok teşekkürler paylaşım için...
keyifle okudum..

M

Melike1

Kullanıcı
23 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gerçekten çok kaliteli ve güzel.. Teşekkürler..

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Kesinlikle her insan bir markadır. Konuda verilen örnek güzeldi. Evet kolay kazanılan ,mücadele edilmeden elde edilen iş olsun yada özel hayat olsun esprisi yok. Ki iş hayatında kolay lokmada yok. İşinde fark yaratmak istiyorsan markanı (her insan markadır düşüncesinden yola çıkarak kullandım) geliştirmeli,iyileştirmeli ve yola devam etmelidir.

Y

yasmin

Kullanıcı
30 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ne olursa olsun insan kendi kişilğini tanıyorsa tanımak için çaba harcıyorsa kesinlikle başarılı olur.ve her istediğini elde eder.hayatta.olmaz diye birşey yoktur sadece engel vardır.engelleri kaldırdınmı zaten herşey olmuş demektir...lütfen kimseyi bilgisiz bırakmayın .iyi günler.

M

mustafaıserı

Kullanıcı
13 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
aydın
çok teşk. ederim . büyük bi zevkle okudum  :)

B

Bahriyeli

Kullanıcı
29 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Teşekkürler faydalı bir paylaşım olmuş.
Lâkin yıllar sonra gelen telefon sonrası, kişinin edindiği kariyer ve pozisyonlar itibariyle, o firmanın kendisi için hâlâ bir hayal olup olmadığını kontrol etmesi lâzım.

Y

yesil_yol

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Siirt
çok güzel bir yazıydı.

okurken sıkılmadım.:)

ekleyen arkadaşımızın ellerine sağlık