HEM SAAT HEM TELEFON

• Konbuyu başlatan MEDİHA1
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde MEDİHA1 tarafından oluşturulan HEM SAAT HEM TELEFON başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,384 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı HEM SAAT HEM TELEFON
Konbuyu başlatan MEDİHA1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Hem Saat Hem Telefon...

Günümüzde çığır açan kameralı telefonlar dokunmatik telefonlar, televizyonlu telefonlar derken şimdi de kol saati cep telefonu icat edildi. Normal kol saati ebatlarında olan telefonun özelliklerinde ise yok yok.

Kolunuzda taşıdığınız saat büyüklüğündeki telefonun özellikleri arasında 1.3 MP kamerası ile fotoğraf çekimi ve video kaydı var.  Dokunmatik TFT ekranı, 2 GB’a kadar hafıza kartı desteği, WAP, GPRS, bluetooth, MP3 ve MP4 çalma özelliği, titreşimi, oyunları, polifonik sesler ve diğer standart telefonlardaki tüm özellikleri kol saati büyüklüğündeki telefona sığdırılmış. Üstelik kol saati telefonun ekranının küçük olması nedeniyle mesaj yazmakta zorlanılmasın diye harfe duyarlı dokunmatik ekranı bulunuyor. Bu özellik bazı çok gelişmiş cep telefonlarında dahi bulunmuyor.

Telefon çaldığında nasıl görüşme yapacağım diye telaş etmeyin. Görüşmelerinizi ister bluetooth kulaklıkla yada handsfree özelliğiyle sağlanabiliyor. Normal telefon gibi kulağınıza götürüp görüşmenizi gerçekleştirmeniz için saati kordonundan ayırarak normal telefon gibi görüşmenizi sürdürmenize yardımcı oluyor.

Kol saati cep telefonu bilgisayarın USB girişinden şarj ediliyor. Ortalama 4 gün giden şarjı ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Kol saati cep telefonunun fark edilmesi zor olduğundan casusluk amacıyla kullanılabilirliği artacak gibi görünüyor.

Piyasada yaklaşık 500 YTL civarında satışta bulunan kol saati cep telefonuna 1 yılda garanti veriliyor.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Güzelmiş. Çok kullanışlı. Teşekkürler.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İlginçmiş valla... :)
Ama ben kullanırken ne sakarlıklar yaparım belli değil, o da ayrı bir durum.:)
Telefonumla ilk resimleri çekerken kameraya gözümü koyduğumu anımsadım da...  :D

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Gerçekten ilginç, cep telefonunu cepte taşıma derdinde kurtarıyor.

Bende kol saati kullanmıyorum. Cep telefonunda saat var.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
İlginç ama ben sevmedim yaa fiyatı çok uygunmuş  :D :D

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
guzel yaw aslında bunu takıpta okula götüreceksin oo  hocalar da farketmeyecek :)

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
benimde aklıma ilk okula götürmek geldi.tşk. :)