HELP ME!!!

• Konbuyu başlatan uğur akkaya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde uğur akkaya tarafından oluşturulan HELP ME!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,282 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı HELP ME!!!
Konbuyu başlatan uğur akkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burciin
U

uğur akkaya

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
manisa
arkadaşlar programlamaya başlamak istiyorum hemde çok ama nerden nasıl başlayacağımı hangi programlama diliyle başlayacağımı bilemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
saygılarımla :)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
uğur akkaya' Alıntı:
arkadaşlar programlamaya başlamak istiyorum hemde çok ama nerden nasıl başlayacağımı hangi programlama diliyle başlayacağımı bilemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
saygılarımla :)
İlk önce programlamanın temellerini öğrensen iyi olur. Algoritma oluşturma , sorun çözme vs vs..
Ondan sonra dos altında çalışan pascal yada basic dilleri ile başlayabilirsin.Bunlarda artık beni kesmiyor deyince C yada nesneye yönelik programlama dillerinden birini seçebilirsin. Tabi programlamaya ne amaçla başladığında önemli. İnternet uygulamalarımı yazmak istiyosun, yoksa masaüstü programlarmı yada veritabanı programlarımı , gömülü sistemler üzerinemi yazacaksın. Çok geniş ucu açık. Kolay gelsin.

U

uğur akkaya

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
manisa
teşekkürler önerileriniz için,masaüstü programları...

B

burciin

Kullanıcı
7 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
bencede ilk olarak algoritmadan başlamalısın en temel olan budur.daha sonra paskala bakmalısın.paskalın mantığını kavradığın zaman C,Delphi,visual basic i de çok kolay yaparsın ;)

B

burciin

Kullanıcı
7 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
bencede ilk olarak algoritmadan başlamalısın en temel olan budur.daha sonra paskala bakmalısın.paskalın mantığını kavradığın zaman C,Delphi,visual basic i de çok kolay yaparsın ;)