Haydan gelen huya gider.

• Konbuyu başlatan mabed528
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde mabed528 tarafından oluşturulan Haydan gelen huya gider. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,675 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Haydan gelen huya gider.
Konbuyu başlatan mabed528
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
Buyurun arkadaşlar...
Milli Piyango'nun 2005 yılındaki çekilişinde, biletine 5 milyon TL'lik ikramiye isabet eden 9 çocuk babası Ahmet Bayram dün akşam intihar etti. Bayram'ın intihar sebebinin kumar ve evlilik dışı ilişkisi olduğu iddia edildi.

Erzurumlu Ahmet Bayram'ın (43) hayatı 2005 yılbaşında çeyrek biletine büyük ikramiyenin isabet etmesiyle bir anda değişti.

EŞİNİ BOŞADI

Uzun süredir işsiz olan 9 çocuk babası Bayram, hemen ailesiyle birlikte Ankara'ya giderek 5 milyon liralık ikramiyenin 4'te biri olan 1 milyon 250 bin TL'sini aldı. Parasıyla ilk iş olarak kendisine peruk alan Bayram, İstanbul'a yerleştikten sonra eşini de boşadı.

BANYODA KENDİNİ ASTI

Kendisini gece hayatına veren Ahmet Bayram, bir süre sonra gece kulübünde tanıştığı kadınla evlendi. 5 aylık hamile olduğu öne sürülen bu kadından da bir çocuk bekleyen Bayram, dün akşam saatlerinde eski eşinin yaşadığı Pendik'teki eve gitti. Çok borcu olduğunu söyleyerek eski eşinden üzerine yaptırdığı gayrimenkullari satarak parasını vermesini isteyen Bayram olumsuz yanıt aldı.

Saat 23.00 sıralarında banyoya giren Bayram'dan uzun süre ses çıkmayınca büyük kızı kapıyı zorlayarak içeriye girdi. Babasının kalorifer borusuna asılı cesediyle karşılaşan genç kız çığlık çığlığa yardım istedi. Polisin eve gelmesinden sonra yapılan incelemenin ardından Bayram'ın cesedi Pendik Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

KUMAR VE GECE HAYATI

Ahmet Bayram'ın gece hayatı ve kumar düşkünlüğü olduğu ve bu yüzden de kısa sürede kendi üzerine kayıtlı olan gayrımenkullari tek tek sattığı öğrenildi. Parası bitince eski eşinin üzerine kayıtlı olan gayrımenkulleri satmak istediği bu yüzden de evde sık sık huzursuzluk olduğu iddia edildi.

Bayram'ın bir komşusu yaptığı açıklamada, "Ahmet Bey mütevazi bir insandı. 9 çocuğu vardı. Milli Piyango'dan kazandığı paraları gayrimenkule yatırdı. Başka bir dostu vardı. Onunla sorunları olduğunu biliyoruz. İnsan iki taraflı olunca tabii ki huzursuz oluyor." şeklinde konuştu.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Kötü ya. Zaten etrafımda evli olan böyle kime sorsam sana para çıksa ne yaparsın diye, karımı boşarım diyor  ;D ;D

Bir de bu piyango denen şey nedense hep erkeklere isabet ediyor. Anlamadım hikmetini :)

Duyduğum kadarıyla ikramiye kazanıpta işleri düzgün giden kimse yokmuş şu anda. Ee adam parayı ne yapacağını bilmiyor deli gibi harcıyor sonra para  bitince açıkta kalıyor.

Adam parayla ilk iş olarak kendisine peruk almış hahha. Ya insan saç ektirir kardeşim ne gereği var peruğun. Neyse nur içinde yatsın.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yav abi insan, sevidiğinden maddi durumlarla vazgeçermi anlamamki.
Nassı bir psikoloji ise artık.
O dediğin benim etrafımdada var yav, tam bir erozyon valla.
Büyük lokma ye büyük laf deme demişlerde :d yani ne bilim yıllarımı verdiğim ve yıllarını aldığım birini,menfi duygularla yok saymam heralde.
Bana bu durumu yok saydırıcaksa, halimden memnunum valla yerim piyangosunu lotosunu.

Ben böyle mutluyum vesselam..

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Korsan' Alıntı:
Nassı bir psikoloji ise artık.
O dediğin benim etrafımdada var yav, tam bir erozyon valla.
Büyük lokma ye büyük laf deme demişlerde :d yani ne bilim yıllarımı verdiğim ve yıllarını aldığım birini,menfi duygularla yok saymam heralde.
Bana bu durumu yok saydırıcaksa, halimden memnunum valla yerim piyangosunu lotosunu.

Ben böyle mutluyum vesselam..
Ya zaten bunu yapanlar sanırım böyle sevgi falan bitmiş öylesine işte evliyiz çoluk çocuk , klasik türk ailesi. Erkeklerin aklının bir köşesinde hep çapkınlık var demek. Yani fırsat eline geçince hemen sapıtıyor. Ben söz vermiyim o yaşta para çıksa ne yapacam hiç belli olmaz  ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
He birde o durum var.
Yav abi tamamda o durumun güzelliğine bahsana sen, mutlusun çoluk çocuk sıcacık bi aile ortamı.
Bunu satın almak için servet harcayanlar var yav.
Bizde kurtulmak için servet gerekio :d
Herşeyimiz ters valla..

Ve erkeklerin aklının bir köşesinde çapkınlık varmı, bilmiyorum valla.
Süha özgermiye sormak lazım milli çapkınımız da kendileri :d
Diğer tarafta sanırsam şimdi nasıl ulaşıcaksak artık :d
Ama kısmen  katılıyorum sana yav

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yav abi onlar zamanında istediği gibi yaşayamamış, evlenmek için evlenmiş insanlar. Farklı bişey beklemek de doğru olmaz zaten! Karısından şikayetçi de kadın ondan değil mi sanki!

S

spiritualsigns

bu insanlara bu paraları vermeden bence psikolojik destek vermeliler ve birde danışman sağlanmalı..... Onca yokluktan sonra insanı sersemleterek yanlış işler yapmasına yol açacak bir meblağ... Yurdum insanı herşeye aç... para onlar için kurtuluş oluyor ama gidenlerin farkına varamıyorlar... yazık olmuş..