Hayatinizi Kim Yönetiyor ?

• Konbuyu başlatan efsane_18
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde efsane_18 tarafından oluşturulan Hayatinizi Kim Yönetiyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,178 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hayatinizi Kim Yönetiyor ?
Konbuyu başlatan efsane_18
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lady_nimet
E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Asagidaki ifadeleri Evet ya da Hayir seklinde cevaplayiniz.

1. Sizi belirli bir derecede tehlikeye atsa bile cesaret gerektiren durumu kabul eder misiniz?
Evet____ Hayir____

2. Seçim zamaninda arkadaslariniz ve ailenizin rakibi desteklemesine ragmen inandiginiz adaya oy verir misiniz?
Evet____ Hayir____

3. Çevrenizi sevmezseniz bu konuda bir seyler yapmaya çalisir misiniz?
Evet____ Hayir____

4. Kendinizi zihnen gelistirmek için çabaliyor musunuz?
Evet____ Hayir____

5. Yetenekleriniz ve çekiciliginiz gibi kendiniz hakkinda bazi konulardaki kuskulari sürekli ortaya çikarip kendinize rahatsizlik veriyor musunuz?
Evet____ Hayir____

6. Israrli saticilar için “kolaylikla parasi alinabilir” biri misiniz?
Evet____ Hayir____

7. Karar almadan önce söylentilere güvenmek yerine mümkün oldugunca gerçekleri ögrenmeye çalisir misiniz?
Evet____ Hayir____

8. Onlari gözetip denetlemeden sorumluluklari baskalarina yigar misiniz?
Evet____ Hayir____

9. Her günün kendi basinin çaresine bakmasi yerine çogu zaman uzun zamanli planlar yapar misiniz?
Evet____ Hayir____

10. Sonuçlari hosunuza gitmese bile hareketlerinizin sonuçlarini kabullenmeye gönüllü müsünüz?
Evet____ Hayir____

11. Sinirlenme, moral bozuklugu, sevinç, seks dürtüsü gibi duygularinizi genellikle kontrol edebilen biri misiniz?
Evet____ Hayir____

CEVAPLAR ve PUANLAMA
1. Evet 0, Hayir 10
2. Evet 10, Hayir 0
3. Evet 10, Hayir 0
4. Evet 10, Hayir 0
5. Evet 0, Hayir 10
6. Evet 0, Hayir 10
7. Evet 10, Hayir 0
8. Evet 0, Hayir 10
9. Evet 10, Hayir 0
10. Evet 10, Hayir 0
11. Evet 10, Hayir 0

PUANINIZ

90- 110: Iste gelecegin lider adayi bir testi bitirdi. Bu aralikta puan alanlar genellikle kendi hayatlarini kontrol edebilen kisiler olarak görülürler ve beklenmedik felaketlere ya da facialara engel olurlar; kendi gemilerinin kaptanlaridirlar. Kendilerine güvenleri, hem iyi hem de kötü deneyimlerinden bir seyler ögrenmeye gönüllülükleri vardir ve ileri görüslüdürler. Fatihin Istanbulu fethettigi yasta 2. kitabi yayinlanmis biri olarak söyleyebilirim ki, vasiflariniz gelecege yön verecek biçimde gelisirse, ileride herkes sizden bahsedecek.

30 – 90: Nüfusun büyük bir bölümü sizin gibi düsünüyor. Bu ortalama bir puandir. Çogu insan düzensiz bir tempoyla gider ve her sey iyi gittiginde hayatlarini yönetebilir, ancak çogu zaman belirli firtinalar için hazirliksizdirlar. Bu genellikle duygunun, mantigin yönetimini ele geçirdigi zamandir.

0 – 30: Açik söylemek gerekirse çözümün degil çogu zaman problemin bir parçasisiniz. Bu puani alanlar hayatlarini yönlendirmeleri için baskalarina bagimli gözükürler. Bu tavir hayata karsi muayyen bir ilgisizlik ve firsatlari kabul etmeye gönülsüzlügü beraberinde getirir. Bu düsük puani almayi basaran kisiler çogu zaman hayali bir hastaliga, bahaneye, özüre basvururlar ya da sorunlari sebebiyle hayati suçlarlar.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ayy 40 çıktı. Öleyim o zaman:)))
Direkten döndük yav. Ya 30 çıksaydı hangisini seçecektim ben?

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
150 çıktı diyeyimde ortalığı gereyim :p

Fatihin Istanbulu fethettigi yasta 2. kitabi yayinlanmis biri olarak söyleyebilirim ki
kimmiş ki bu insan,kim hazırlamış bu testi,bilen var mı?

M

Mustang

Kullanıcı
28 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mustang-serpil.blogspot.com
Bende 80 çıktı  bakalım bir kaç ay sonra ne olacak kendimle uğraşmaya başladığımdan beri böyle testler yapıyorum farklı sonuçlar aldığım oluyor gelişiyorum mu ne?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hehe, hayatımı kim yönetiyor :d Ahmet çakar yönetmio heralde :d
Nasıl bir testtir bu yav :d uygulasam eminim bana sen problemsin dicek heheh, yok öyle yönetilmek felan.
Birde yüksek puan alanları geleceğin lider adayları dio yav :d pehhhhh.
Neyse..Hayatımı kimsenin yönettiği yok bazen ben bile karışmıyorum, doğa üstü güçlermi yönetio ne anlamadımki. :d

lady_nimet

lady_nimet

Kullanıcı
22 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
:-\70 çıktı bana ya normalim demekki ben iyiymiş bari :-\