hayatınızda beden dilini ne kadar kullanıyorsunuz..

• Konbuyu başlatan lilaslmn
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde lilaslmn tarafından oluşturulan hayatınızda beden dilini ne kadar kullanıyorsunuz.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,476 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı hayatınızda beden dilini ne kadar kullanıyorsunuz..
Konbuyu başlatan lilaslmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Harun
L

lilaslmn

yüreğimizin sesi,kalbimizin gözü derken son günlerin en çok konuşulan tanıma özelliği bence:BEDEN DİLİ..
insanları izlemeyi seven biri olarak beden dilini anlamak ve kullanmak adına çalışmalar da bulunuyorum.sizler ne kadar başarılısınız beden dili konusunda..?
sevgiyle kalın...  :)

S

sule283

Kullanıcı
19 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Nevşehir
Aslında farkında olmasak da hayatımızın içinde beden dili..bu konuda bilgi sahibi olup kullanmak iletişimi gerçekten kolaylaştırıyor..Aynı zamanda karşıdaki kişinin düşüncelerini anlayabilmek de çoğu zaman keyif verici :) :) ;)

S

sis_lekesi

Kullanıcı
27 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Çanakkale
karşındakinin düşüncelerini anlamak o kadar da keyif verici değil bence... ???

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir Erzurumlu olarak beden dilini çok kullanırım hahah geçen bir arkadaşım dedi bana; siz bütün Erzurumlular konuşurken eliniz kolunuz durmaz mı diye:))))))) Kendimin öyle olduğunu biliyordum ama tüm Erzurumlular diye genellememiştim hiç. İlginç bir tespitte bulundu arkadaş:)