HAYATIMIZA YÖN VEREN OLAYLAR NELER?

• Konbuyu başlatan etki84
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde etki84 tarafından oluşturulan HAYATIMIZA YÖN VEREN OLAYLAR NELER? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,595 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı HAYATIMIZA YÖN VEREN OLAYLAR NELER?
Konbuyu başlatan etki84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan altunioktay
E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
dün başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum, öğrenciğim ve yurtta kalıyorum arkadaşlarla biraz caddede dolaştıktan sonra yurda geldik.çok yorgun olduğumuz için hepimiz hemen yattık.oda da diğer arkadaşlarımız tatile gittikleri için 4 kişi kalmıştık.hemen uyumuşuz hepimiz yarın ne yapacağımıza çoktan karar bile vermişitik.saat gece iki buçuk arkadaşımın beni hırpalamasıyla zor uyandım.burnumuza yoğun bir duman kokusu geldi.dışardan yoğun bir gürültü vardı.camdan dışarıya baktığımda yurtta sadece bizim kaldığımızı gördüm.yurdun mutfağı yanmıştı elektrik kaçağı yüzünden.apar topar nasıl hazırlandığımızı bilmiyorum.eğer bir başka arkadaş,beni uyandıran arkadaşı aramasaydı(onun da uykusu çok ağırdır)belki de şuan burda bu yazıları yazamayacaktım.tekrar tekrar ALLAH’ıma dua ettim.şükürler olsun şuan hayattayım.
biz insanoğlu sanki herşeyimiz garantiymiş gibi yarın ne olacağımızı bile bilmeden hep bu dünya için planlar yapıp  nasıl daha iyi bir mevki sahibi vs oluruz düşüncesiyle var gücümüzle çalışırız,hep şunu merak ediyorum.niye hep bu tür olaylar başına geldikten sonra insanlar bişeyleri değiştirmeye çalışırda daha önce çalışmaz?

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
sizin de yaşadığız bu tür olaylar varsa hayatıza yön veren paylaşırsanız sevinirim...iyi günler...

Maximus

Maximus

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
GÜMÜŞHANE
www.sevdayelim.com
Merhba
Öncelikle geçmiş olsun diyorum. herzaman dediğim gibi yine tekrarlıyorum. Hayatta hiç bit şey tesadüf değildir. her şey bir şey vesilesi ile ( o  vesile sebebtir) bir sonuca ulaşır. O ki bizleri bazı olaylar ile sevgili kullaı uyarırı. Ama ne  yazık kı bizler unutkan olduğumuz için o olayın etkisinde sadce belli bir süre kalıp etksi geçinde eski biz oluruz.E eski biz olmamak dileğiyle.

Y

YOLCU

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Geçmiş olsun.Hayatta tesadüfe yer yoktur.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
gecmiş olsun. benimde basıma böyle olaylar geldi gözümü actıgımda basımda aglıyorlardı ve benim hiç bişiden haberim yoktu iki üç gün etkisinde aldım ama sonra kaldım yerden dvm ettm hayata unutkan ve nankörüz işte Allah hepimizi islah etsin insalah aminnnnn :( :( :( :'(

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
çok geçmiş olsun... ben de buna benzer bir tüp faciası yaşadım hatırlamak bile istemiyorum... cok korkunçtu.... :( :(

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
çünküüüü garantimiz olduğunu düşünürüz  ;) kasko yaptırıyoruz ya hayatımız için sanki başımıza hiçbişey gelmicekmiş gibi :D ama herşey bizim için şu dünyada öyle değilmiii ?

O

onurlu yaşam

Kullanıcı
28 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ALLAH çok büyük.Mucizeleri çok.geçmiş olsun.

G

gulrana

Kullanıcı
23 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Rize
etki84' Alıntı:
dün başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum, öğrenciğim ve yurtta kalıyorum arkadaşlarla biraz caddede dolaştıktan sonra yurda geldik.çok yorgun olduğumuz için hepimiz hemen yattık.oda da diğer arkadaşlarımız tatile gittikleri için 4 kişi kalmıştık.hemen uyumuşuz hepimiz yarın ne yapacağımıza çoktan karar bile vermişitik.saat gece iki buçuk arkadaşımın beni hırpalamasıyla zor uyandım.burnumuza yoğun bir duman kokusu geldi.dışardan yoğun bir gürültü vardı.camdan dışarıya baktığımda yurtta sadece bizim kaldığımızı gördüm.yurdun mutfağı yanmıştı elektrik kaçağı yüzünden.apar topar nasıl hazırlandığımızı bilmiyorum.eğer bir başka arkadaş,beni uyandıran arkadaşı aramasaydı(onun da uykusu çok ağırdır)belki de şuan burda bu yazıları yazamayacaktım.tekrar tekrar ALLAH’ıma dua ettim.şükürler olsun şuan hayattayım.
biz insanoğlu sanki herşeyimiz garantiymiş gibi yarın ne olacağımızı bile bilmeden hep bu dünya için planlar yapıp  nasıl daha iyi bir mevki sahibi vs oluruz düşüncesiyle var gücümüzle çalışırız,hep şunu merak ediyorum.niye hep bu tür olaylar başına geldikten sonra insanlar bişeyleri değiştirmeye çalışırda daha önce çalışmaz?

Sorduğunuz soruyu kendiniz yaşadınız!

Daha önce bu denli şükretmemiştiniz belkide...

İşte bundan dolayı...

İllede birilerinin/sebeplerin bizi itiklemesini bekliyoruz...

Neden kendimiz düşünmüyor/yaşamıyoruz?

:) :) :) :) :)

M

mankavi

yangın ne yangınmış ya hala yazı yzıyoruz yani hala yanıyor :D hayat devam ediyor ..kardeşim yorumuma kızma sadece olaya dışardan baktım.ewet insan oğlu  ölünce anlar herşeyi

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Merhba
Öncelikle geçmiş olsun diyorum. herzaman dediğim gibi yine tekrarlıyorum. Hayatta hiç bit şey tesadüf değildir. her şey bir şey vesilesi ile ( o  vesile sebebtir) bir sonuca ulaşır. O ki bizleri bazı olaylar ile sevgili kullaı uyarırı. Ama ne  yazık kı bizler unutkan olduğumuz için o olayın etkisinde sadce belli bir süre kalıp etksi geçinde eski biz oluruz.E eski biz olmamak dileğiyle.

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
altyy' Alıntı:
Merhba

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
maximus senden alıntı aldım ama adın yazmıyor hakkını helalet diyi dedim eywlh