Hayata dair tuhaf kareler

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Hayata dair tuhaf kareler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,084 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Hayata dair tuhaf kareler
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Reuters Haber Ajansı dünyada gerçekleşen birbirinden ilginç olayları derledi. İşte ajansın gözünden hayata dair tuhaf kareler...

Japonlar Bambu'dan araba yaptı. Kyoto Üniversitesi tarafından geliştirilen araca Bamgoo adı verildi. Araç şarj edildiği zaman 50 kilometre yol gidebiliyor.

İngiliz futbol fanatiği...

İngiltere'de 13 yaşındaki obez kedi, zayıflaması için veteriner tarafından rejime sokuldu.

Podyumda yürüyen manken, Belaruslu sanatçı Olga Rodionova'nın tasarımlarını sergiliyor.

New York'da 4 Temmuz 2009 tarihli "sahte New York Times" gazetesi "Irak savaşının sona erdiğini" yazdı. Savaş karşıtı ve insan hakları savunucusu bir çok dernek tarafından hazırlanan gazete "ABD Başkanı George Bush'un büyük ihanetle suçlandığını ve ulusal sağlık güvencesi planının kabul edildiğini" duyurdu. 1,2 milyon adet basılan sahte gazete halka ücretsiz olarak dağıtıldı.

İnternetteki sosyalleşme sitelerine ya da bloglara koyduğunuz resminizin çok daha alımlı görünmesini ister misiniz? İsrailli bilim adamları geliştirdikleri bilgisayar programıyla bunu mümkün hale getirdi. Dani Lischinksi ve ekibinin geliştirdiği program sayesinde birkaç tıkla yüzünüzü istediğiniz şekle sokabileceksiniz.

Çinli akrobat gösterisini yapıyor.

Çin Uluslararası Altın Fuarı'nda, değeri 40 bin dolar olan sutyen sergilendi.

Japonya'da bir iç çamaşırı firması çok tartışılacak bir ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.Firmanın yönetici temsilcisi, Masayuki Tsuchiya, tarafından tanıtılan erkek sutyenleri görenleri şaşkınlığa düşürdü.

Hintli sanatçı Ebenezer Sunder Singh'in dil sergisi...

Hong Kong'ta bir alışveriş merkezine dekor amaçlı konulan oturaklar.

Çin'de 'Sebze Müzesi'nde sergilenen'Sebzelerin Özgürlüğü' adlı tablo...

Hindistan'da yoga yapan polisler...

Meksika'da düzenlenen balon festivali...

Hindistan'ın Hyderabad şehrinde bir lisede beden eğitimi dersi...

Hindistan'da düzenlenen bir çocuk festivali...

Polis güvenlik noktası içinde süpermen kıyafetiyle bekleyen bir kişi...

Belçikalı sanatçı Wim Delvoye, Çin'de kiraladığı çiftliğinde domuzlara dövme yapıyor.

Almanya'da gerçekleştirilen geleneksel yüzme festivali...

Singapur'da gerçekleşitirilen 'Su Doku' yarışması...

İngiltere'de sanat müzesini gezen ziyaretçiler.

S

spiritualsigns

Türkiyeden bir kare bulamamışlar sanırım. 10 dk caddeye çık elinde fotoğraf  makinasıyla bak neler yakalıyosun... bu resimlere 1000 basacak anları görüntüleyebilirsin.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Şimdi şöle dim  efendim.
İhtimal ile demişlerdirki " ulen bu buda hayatmı" ben böle hayatları kareye almam felan  işte :d
Ondan olmasa gerek.
Hele bi çıksınlar sabaha karşı bir sabahçı kahvesinden görsünler kareleri..

S

spiritualsigns

Korsan' Alıntı:
Şimdi şöle dim  efendim.
İhtimal ile demişlerdirki " ulen bu buda hayatmı" ben böle hayatları kareye almam felan  işte :d
Ondan olmasa gerek.
bi görüntülede görelim o zaman.. şimdi sabahın beşinde kız başımla bana kahve arattırma  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
spiritualsigns' Alıntı:
Türkiyeden bir kare bulamamışlar sanırım. 10 dk caddeye çık elinde fotoğraf  makinasıyla bak neler yakalıyosun... bu resimlere 1000 basacak anları görüntüleyebilirsin.
Doğru söze ne haced  :)

Hoş ya, sürekli ekliyorum,yurdum insanından manzaralar,Türk oldugumuzdan sanırım,hoşgörü ile karşılayıp,"biz buyuz" diyip bagrımıza basıyoruz.. ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
spiritualsigns' Alıntı:
Korsan' Alıntı:
Şimdi şöle dim  efendim.
Ondan olmasa gerek.
bi görüntülede görelim o zaman.. şimdi sabahın beşinde kız başımla bana kahve arattırma  ;D
Ben fotoğraf çekemem, zaten sabahın 5 inde kahveden çıkarken bi sürü kare aklımda kalıo akşamdan :d Dinle dur hayat hikayelerini, kimse birbirini tanımaz sabaha kadar kardeşine anlatmadıklarını oradakilere anlatırlar valla :d nasıl bir havaysa artık.
Ben sana anlatım o kareleri görmüş gibi olursun valla :d