Hayata bağlı birimisiniz ? (test)

• Konbuyu başlatan Harun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Harun tarafından oluşturulan Hayata bağlı birimisiniz ? (test) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,662 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hayata bağlı birimisiniz ? (test)
Konbuyu başlatan Harun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan calderon
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Aslında bu testi arada bir çözmek gerekebilir. Çünkü hayata bağlılığımız, kendisiyle alışverişimiz ölçüsünde değişir. Kimsenin psikolojisi sonsuza kadar aynı kalmaz. Bir gün doğduğumuza pişman olmuşken, ertesi gün havalara zıplayabilir, bir başka gün ise “hımmm, yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var” diyebiliriz. Şimdi başlayın teste bakalım hayat ağzınızda kül tadı mı bırakıyor, yoksa biri her an elinizden kapacakmış gibi kaşıkladığınız bir kâse profiterol tadı mı?

Teste Başla

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Bana beklediğim gibiii :)

Pamuk ipliği
Neyiniz var Allah aşkına? Hayatla aranızdaki bağı niye bu kadar zayıf tuttunuz? İpleri tamamen koparmak istemiyorsunuz. Ama hayata sıkı sıkıya bağlanmaya da niyetiniz yok. Böyle “öldü” demesinler diye yaşamakla zaman geçmez ki… Aslında içiniz gidiyor neşesi yerinde, keyifleri gözlerinden taşan insanları gördükçe. Onlarda olup da sizde olmayan şeyin ne olduğunu merak ediyorsunuz… Ama onları mutlu edenin ne olduğunu anlamaya çalışmıyorsunuz da… Korkmayın… Harekete geçin… Mutlu insanlarla vakit geçirin. Aşık olun, arkadaş olun, dost olun… Göreceksiniz, kısa zamanda havanız nasıl da değişecek…

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Pamuk ipliği
Neyiniz var Allah aşkına? Hayatla aranızdaki bağı niye bu kadar zayıf tuttunuz? İpleri tamamen koparmak istemiyorsunuz. Ama hayata sıkı sıkıya bağlanmaya da niyetiniz yok. Böyle “öldü” demesinler diye yaşamakla zaman geçmez ki… Aslında içiniz gidiyor neşesi yerinde, keyifleri gözlerinden taşan insanları gördükçe. Onlarda olup da sizde olmayan şeyin ne olduğunu merak ediyorsunuz… Ama onları mutlu edenin ne olduğunu anlamaya çalışmıyorsunuz da… Korkmayın… Harekete geçin… Mutlu insanlarla vakit geçirin. Aşık olun, arkadaş olun, dost olun… Göreceksiniz, kısa zamanda havanız nasıl da değişecek…

:-[ :-[ :-[

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
yok harun ya valla bi an korktum ama sizede öle çıkınca telaşım biraz azaldı  ;D

S

spiritualsigns

Bir ters bir düz
Sizin derdiniz hayata bağlılık, neşelenmek vs. değil. Siz sağlam bir hayat kurgusu peşindesiniz. Hayat sizi kış günü giyilmiş bir kazak gibi sıcacık, yumuşacık sarsın, soğuktan, rüzgârdan korusun istiyorsunuz. Ama aynı zamanda olabilecek bütün çılgınlıkları denemek, dağlara çıkmak, okyanuslarda yüzmek, paraşütle atlamak da istiyorsunuz. Çelişkileriniz biraz bundan kaynaklanıyor. Arzu ettiğiniz heyecanla, güvenlik ihtiyacınız sürekli çatışma halindeler. En az ve en çok yakındığınız şey dikkat dağınıklığı. Bir şeye gerçekten odaklandığınızda bütün hayatınız o oluveriyor... Ama gerçek anlamda dikkatinizi çeken bir şey göremediğinizde kayboluyorsunuz. İçinizdeki maceracıya biraz daha kulak verseniz çok daha mutlu olacaksınız…

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
spiritualsigns' Alıntı:
Bir ters bir düz
Sizin derdiniz hayata bağlılık, neşelenmek vs. değil. Siz sağlam bir hayat kurgusu peşindesiniz. Hayat sizi kış günü giyilmiş bir kazak gibi sıcacık, yumuşacık sarsın, soğuktan, rüzgârdan korusun istiyorsunuz. Ama aynı zamanda olabilecek bütün çılgınlıkları denemek, dağlara çıkmak, okyanuslarda yüzmek, paraşütle atlamak da istiyorsunuz. Çelişkileriniz biraz bundan kaynaklanıyor. Arzu ettiğiniz heyecanla, güvenlik ihtiyacınız sürekli çatışma halindeler. En az ve en çok yakındığınız şey dikkat dağınıklığı. Bir şeye gerçekten odaklandığınızda bütün hayatınız o oluveriyor... Ama gerçek anlamda dikkatinizi çeken bir şey göremediğinizde kayboluyorsunuz. İçinizdeki maceracıya biraz daha kulak verseniz çok daha mutlu olacaksınız…
bendede bu çıktı :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ay bi çeksem hepiniz hayattan kopucaksınız ha :d pamuk iplikçiler ya sizi. Ama neticede bağlısınız :d ben test'te katılmıyorum.
Ben hayatı kendime bağladım. Az kur yapmadım, hehehe. Ama neticesinde hayat bana bağlandı hemde duydusal bir bağla. Öle iplik halat felanda deel kopamıyor vesselam :d

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Doğduğuna pişman
Ne oldu size? Neden ağzınızın tadı yok? Umarız bu geçici bir durumdur. Hayat şimdilik sizi doğduğunuza pişman etmek için olmadık sebepler çıkarmış gibi. Siz de “küstüm oynamıyorum” diyorsunuz. Bu durum sürekli olmayacak. En kısa zamanda toparlanmanın bir yolunu bulacaksınız. Şimdilik istediğiniz gibi surat asıp köşenize çekilme hakkına sahipsiniz. Yalnızca çok yakın bir zamanda sizi hayata bağlayacak yeni bir şey çıkacağı gerçeğine kendinizi hazırlayın yeter. Sakın bunu istemediğinizi söylemeyin. Elbette istiyorsunuz. Köşesinde dinlenmeye bıraktığınız hayat enerjiniz sizi sürüklemeye başladığında bu testi bir kez daha çözün…

bu kadar kötüyüm işte :(

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizci düğümü
Hayata olabilecek en sağlam şekilde bağlanmışsınız. Neşeden havalara uçacak gibisiniz. Bugünlerde başınıza iyi bir şey gelmiş olmalı. Ne mutlu size! Arada bir sizin de ayağınıza çelmeler takılıyor. Düşüyor, etrafı kolaçan ettikten sonra ayağa kalkıyor ve üzerinizdeki tozları silkeliyorsunuz. Bugünlerde ise olan ya da olacağını sezdiğiniz bir şeyler hayata bağlılığınızı daha da arttırmış. Enerjiniz sizi insanlara, dünyaya, doğaya, geleceğe daha da sıkı bağlamış. “Benden geriye şu kalsın” diye değil, “Hayal ettiğim hayat bu” diyerek girişiyorsunuz her işinize. Canınızın istediği her şeyi yapabilecek gücünüz var. Tutabilene aşk olsun…

:laylaylom

C

calderon

Kullanıcı
7 Şub 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Denizci düğümü çıktı iyiymiş  :)