Hayat bu kadar kolay olabilse...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Hayat bu kadar kolay olabilse... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,814 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hayat bu kadar kolay olabilse...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan özlem1980
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sabah jimnastigimizi yapmak için "ÇALIŞTIR" komutuna tiklamak yetse...

* Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek...

* "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek...

* Kafamizda binbir gürültü ugultu bizi allak bullak ettiginde hoparlörlerimizi kapatabilsek...

* Görünüsümüzde degisiklik yapmak istedigimiz zaman,"GÖRÜNÜM AYARLARI"ndan istedigimiz renkleri, inceligi,büyüklügü, uzunlugu seçebilsek...

* Esyalarimizi kaybettigimizde "BUL komutuna
tiklayarak evin her tarafini arayiversek..

* Ev isleri için de bir tiklamayla "YARDIM"a
ulasabilsek.. .

* Sigorta yaptirmaya ihtiyacimiz olmasa, kendi
kendimizin BACKUP'ini alabilsek ve yaralandigimizda hasar gören yerlerimizi yenileyebilsek...

alıntı...

Ş

Şeker Prenses

keşke bu kadar kolay olsa hayat... ama o zamanda hiçbir şeyden tat alamayız en iyisi şuan olduğumuz gibi yaşamak.. teşekkürler :)

A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
* Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek...

bunu yapmayı çok isterdim doğrusu ;)

L

lilaslmn

bana vermeyin böyle bir kolaylık,bu kadar komutun arasına bir de RESET' lendiğimizi düşünmek istemezdim.. ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
lilaslmn' Alıntı:
    bana vermeyin böyle bir kolaylık,bu kadar komutun arasına bir de RESET' lendiğimizi düşünmek istemezdim.. ;)
Bir film vardı "sil baştan" diye.. İstemediğin hatıraları sildiriyorsun,sonrasında bakaıyorki aslında onlarla birlikde mutsuz olsada,silindikten sonra büyük bir boşlukda hissediyor kendini,ve acıları tatlıları ile hayat yaşanmaya değerli...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ev isleri için de bir tiklamayla "YARDIM"a
ulasabilsek.. .

Bak bu süper olurdu:)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
emeğine sağlık ablası :)...

ama bu kadar kolay değil...emek harcamak gerekiyor ::) ::)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ne güzel olurdu hayat bu kadar kolay olsaydı