"hayalleriniz yerini anılara bırakmışsa yaşlanıyorsunuz demektir..:)"

• Konbuyu başlatan tnctrkcell
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde tnctrkcell tarafından oluşturulan \"hayalleriniz yerini anılara bırakmışsa yaşlanıyorsunuz demektir..:)\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,207 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı \"hayalleriniz yerini anılara bırakmışsa yaşlanıyorsunuz demektir..:)\"
Konbuyu başlatan tnctrkcell
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan özlem1980
T

tnctrkcell

"Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu...dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..."arkadaşlar bende siteyi daha yeni keşfedenlerdenim.Biraz gezinince siteyi öneren arkadaşıma dua etmeye başladım:D.Ha bir de hayallerinizin yerini anılarınızın almaması dileğiyle...:)

G

Gül46

Kullanıcı
17 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Hoşgeldiniz hayallerinizin devam etmesi dileğiyle :)

D

dogan_ufuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Hoşgeldiniz.. Umarım kanalda kendinizi faydalı olabilecek konulardan en iyi şekilde yararlanırsınız. Tekrar hoşgeldiniz.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hoşgeldiniz.. :) güzel vakit geçirmeniz dileklerimle... :)

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
tnctrkcell' Alıntı:
"Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu...dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..."arkadaşlar bende siteyi daha yeni keşfedenlerdenim.Biraz gezinince siteyi öneren arkadaşıma dua etmeye başladım:D.Ha bir de hayallerinizin yerini anılarınızın almaması dileğiyle...:)
MERHABA-4264

HOŞGELDİNİZ....NASILSINIZ......

HAYALLERİN YERİNİ ANILARIMIZIN ALMASI DİLEĞİ İLE DEMİŞSİNİZ?... KABUL EDİYORUM...

FAKAT BİR ŞEYİ KABUL ETMİYORUM...
HAYALLER GELECEK İÇİN KALDIRIM TAŞLARIDIR...
ANILARDA GEÇMİŞ İÇİN KALDIRIM TAŞLARIDIR...
BEN BUGÜNÜ YAŞAYABİLMEM İÇİN HAYALLERE İHTİYACIM VAR... ANILARIMDAN DERS ALARAK
TEŞEKKÜRLER

"Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu...dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..." CÜMLESİ DE TAM GEYİK OLACAK BİR KONU

BU SÖZ AŞAĞIDAKİLERDEN HANGİSİNİN SÖZÜDÜR?...
BEYAZIT ÖZTÜRK
CEM UZAN
ALİ KIRCA
ZEKİ KAYAHAN COŞKUN

VE
SİZ

CEVABI BEN BİLMİYORUM... GEYİK İÇİN ZAMANIM YOK....

T

tnctrkcell

hoşbulduk arkadaşlar teşşekür ederim çok misafirperversiniz...birde kelebek sorduğun sorunun cevabı zeki kayahan coşkun... :)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
haşgeldiniz ben de 1 hafta  önce katıldım

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yaşlananlardanım sanırım hoşgeldin demim sen benden çoook öncelerde geldiğin için neyse güzel bir giriş yapmışsın ama