havuc mu, yumurta mı yoksa kahve misiniz?

• Konbuyu başlatan esranur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde esranur tarafından oluşturulan havuc mu, yumurta mı yoksa kahve misiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,463 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı havuc mu, yumurta mı yoksa kahve misiniz?
Konbuyu başlatan esranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinos
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
the_sweet' Alıntı:
hiç birisi olmamayı tercih ederim..özellikle kahwe..
başkalarına mutluluk wermek güsel ama bu kendini bitirmek uğruna kendini ateşe atmak pahasına olmamalı..
Yahu bu gibi yorumları görünce çok mutlu oluyorum.
Teşekkür ederim.

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Paylaşım için teşekkürler..çok güzeldi. Bende kahve olmak isterim :)

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hiçbiri...
bence anlatılmak istenen her neyse tam olarak ifade edilememiş..
o yüzden hiçbiri...

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
kahve gibi olmak da insani cok yipratir ama  :-\

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Başkalarının yaşaması uğruna kendini feda et ve bundan sonsuz mutluluk duy...

Bu cümleye hayat boyu kabul etmedim etmeyeceğim sanırım.
Şu konuda yanlış anlaşılmak istemem, elbet sevdiklerimizi mutlu etmeliyiz ama bu sevdiklerimiz ile başkaları farklıdır diye düşünüyorum.
Ve kişi önce kendini mutlu edebilmeli ki; çevresindekilere de bu enerji yayılsın...

G

glhyt

Kullanıcı
19 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
SİVAS
sanırım ben çoğunlukla havuç oluyorum maalesef :-\

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hayatta yeri geldiğince 3 de  olmuşuzdur...
Ama kahvedeki çelişkiye söylemeden geçemeyecegim,ne demek Kendini bitirmek uğruna, kendini ateşe atma pahasına diğer insanlara mutluluk veren, huzur veren, ağızlarına lezzet veren bir sevgi kaynağı mısın? Kahvenin o eşsiz aroması gibi etrafında hoş kokularagızda lezzet bırakan kahveyim ama,kendim içinde bir lezzet tad ve koku bırakmalıyım...Kendime bırakamazsam, etrafıma nasıl yararlı olabilirim...

R

reyhanasena

Kullanıcı
12 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
kahveyi okur okumaz kokusu geldi burnuma sıcacık..kahve olduğumu düşündüm.yazının tamamını okuyunca kendimi gördüm sanki..başkalarının mutluluğu uğruna kendini feda eden,bundan mutlu olan..ama bu yüzden de bundan bazen acı çeken : :'(  ama olsun...insanın kendinde olmasa bile başkalarına verebileceği tekşey bu galiba;mutluluk..

I

isacan41

Kullanıcı
28 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
güzel paylasımdı bende kahve olmayı tercıh ederım ve etmısıımdır arkadaslarımında dediği gııb her ne kadar kendınden vermek bazen yorsada bızım dogamızda var iyilik yap denize at balık bılmezse halık bılsın
ve bence aslında kahve olup yok olsada yokolurkende bır ıse yaramanınm utlugu var  dimii
bu tadı bılenler baskanı dsuunemez de yapamazda

H

hzl

Kullanıcı
12 Şub 2011
En iyi cevaplar
0
0
havuç gibi  :) ama kahvede olabilir  ;)

T

tugbaa1

Kullanıcı
17 Ocak 2012
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
malesef sevdıklerımız mutlu olsun dıye uzulmesın dıye kendımızden vazgecıyoruz sevdıklerımız kendını onemsetmeyı basarıyor bız kendımızı onemsetmeyı basaramıyoruz eger basarabılseydık uzuntu nedır bılmezdık ..
Aman kırılmasın aman uzulmesın dıye dıye kendımızı mahvettık aslında sert olmak gerekıyormus kendını dusunmek gerekıyormus etrafındakılerı cok dusunmemek gerekıyormus