Hanımlardan puan alma yolları

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Hanımlardan puan alma yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,650 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Hanımlardan puan alma yolları
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
B

bıldırcın

Bıldırcın bizdenmisin?
yoksa erkeklerden  tarafmısın?
Canım benim bu konuda taraf olmama söz konusu değil.Ortada bir gerçek var ki biz erkekler olmadan,erkeklerde biz olmadan yapamaz...
Bence uzatmanın anlamı yok :)

B

Bülent

bıldırcın' Alıntı:
GulsahToptas' Alıntı:
siz erkekler ne kadar kabul etmesenizde bu böyle arkadaşlar kanıtlanmış bişey eğer bir bayan istemezse erkekği yanına bile yaklaştırmaz ama isterse de her türlü elde edebilir ne dersiniz  :)
Gülşah bu konuda sana katılmıyorum arkadaşım,erkekler ruhsuz ve duygusuz değilki kadın onu parmağında oynatsın.Herşey karşılıklı :)
Bak işte.
Doğru söze ne denir?
-Tabi ki "doğru söz" denir.  ;D

B

Bülent

bıldırcın' Alıntı:
Bıldırcın bizdenmisin?
yoksa erkeklerden  tarafmısın?
Canım benim bu konuda taraf olmama söz konusu değil.Ortada bir gerçek var ki biz erkekler olmadan,erkeklerde biz olmadan yapamaz...
Bence uzatmanın anlamı yok :)
Aferin.
Takdir ettim.
Tebrik ettim.
Ve teşekkür ettim.  :)

S

senarist081

bıldırcın' Alıntı:
GulsahToptas' Alıntı:
siz erkekler ne kadar kabul etmesenizde bu böyle arkadaşlar kanıtlanmış bişey eğer bir bayan istemezse erkekği yanına bile yaklaştırmaz ama isterse de her türlü elde edebilir ne dersiniz  :)
Gülşah bu konuda sana katılmıyorum arkadaşım,erkekler ruhsuz ve duygusuz değilki kadın onu parmağında oynatsın.Herşey karşılıklı :)
:alkis2 :alkis2 :alkis2

C

cenk

Kullanıcı
26 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ıstanbul

dünya bayanlar gününü kutlarım sevgili annelerimiz ablalarımız kardeşlerimiz biz sizleri bir gün değil her gün seviyoruz haberiniz olsun

S

SUNFLOWERS

cenk' Alıntı:

dünya bayanlar gününü kutlarım sevgili annelerimiz ablalarımız kardeşlerimiz biz sizleri bir gün değil her gün seviyoruz haberiniz olsun
VAV  :alkis İşte Centil men bir erkek :)
Teşekkür ederiz,Cenk bey

S

senarist081

cenk' Alıntı:

Cenk,kendindemisin  ;)

S

senarist081

Evet sevgili annelerimizin,ninelerimizin,bacılarımızın ve siz çok değerli bayan arkadaşların Kadınlar gününü en içten dileklerimizle kutlayalım bari..Siz olmadan da hayatın tadı tuzu olmaz be!!Size kuyumcu vitrinindeki tüm tek taşlı yüzük ve alyanslar,burma bilezikler,lacoste,yards marka elbiseler hepsi ama hepsi feda olsun..Her şeyi bir tarafa bıraktık biz,şakayı bile.. O0

S

SUNFLOWERS

senarist081' Alıntı:
Evet sevgili annelerimizin,ninelerimizin,bacılarımızın ve siz çok değerli bayan arkadaşların Kadınlar gününü en içten dileklerimizle kutlayalım bari..Siz olmadan da hayatın tadı tuzu olmaz be!!Size kuyumcu vitrinindeki tüm tek taşlı yüzük ve alyanslar,burma bilezikler,lacoste,yards marka elbiseler hepsi ama hepsi feda olsun..Her şeyi bir tarafa bıraktık biz,şakayı bile.. O0
Senarist teslim olmuşa benziyorsun :kihkih

B

bıldırcın

senarist081' Alıntı:
Yaa bide erkek milletini beğenmezsiniz bakın yeri gelince nasılda kıymet biliyorlar.Bence bu sözlerin üzerine yüklenmeyin artık beylere ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
ne demek bıldırcın biz erkeklere yüklenmiyoruz arada sitem ediyoruz ama bundan sonra sitem de yok kıymetlerini bilicez  :gs